תואר שני במשאבי אנוש

לימודים שיעשירו את ארגז הכלים שלכם ויאפשרו לכם לעסוק בתפקידי ניהול בעולם המשאב האנושי

התחום של משאבי אנוש נוגע כמעט בכל עסק, קטן כגדול, והוא רלוונטי יותר מתמיד. הדרישה לאנשי מקצוע איכותיים שבקיאים בתחומי כלכלה, עסקים, יחסי עבודה והתנהגות אירגונית היא רבה ולכם יש הזדמנות להתברג לתפקידים בכירים ומעניינים. בואו ללמוד תואר פרקטי ומבוקש שיהווה קרש קפיצה משמעותי עבורכם!
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במשאבי אנוש
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר שני בשני מסלולי התמחות - ניהול משאבי אנוש / ייעוץ ופיתוח פנים ארגוני
הלימודים מתקיימים ב: אזור הנגב הצפוני

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני במשאבי אנוש
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
נושאי הלימוד בתואר שני
אם אתם סקרנים מה לומדים  בתואר שני במשאבי אנוש זה מעולה - זה אומר שמקצוע זה מרתק אתכם. בשביל לעסוק בתחום משאבי האנוש, אתם תצטרכו תואר באחד מן האפשרויות הללו: תואר במשאבי אנוש, תואר במדעי ההתנהגות, תואר במנהל עסקים המתמחה במשאבי אנוש, תואר בכלכלה וניהול בהתמחות משאבי אנוש, תואר בניהול משאבי אנוש. אתם תלמדו נושאים מרתקים בעלי חשיבות עצומה לחיים ולמקצוע בפרט, כמו - סגנונות ניהול, הדרכת עובדים, דיני עבודה, כיצד להעריך עובדים, תרבות ארגונית ועוד.

משך זמן הלימודים לתואר שני במשאבי אנוש
אם כבר עשיתם תואר במשאבי אנוש אתם ודאי יודעים שתואר ראשון במשאבי אנוש אורכו כשלוש שנים. לגבי תואר שני בתחום - אורכו  שנתיים. אתם יכולים לנשום לרווחה - פחות שנה שלמה ללמוד בה. קיימת אופציה ללימודי תעודה בתחום אשר בדרך כלל אורכת פחות זמן. המחיר ללימודי משאבי אנוש נע סביב 11 אלף שקלים בממוצע, כל מוסד לימודים לפי תעריפיו. אוניברסיטת בר אילן, המכללה הדסה, כנרת, ספיר ועוד הן רק חלק מן המקומות אשר בהן תוכלו לרכוש בהן את ההשכלה ולעשות בהן את התואר.

יתרונות בתואר משאבי אנוש
אתם בדרך לתואר שני במשאבי אנוש וקצת מבולבלים או מיואשים ללמוד לעוד תואר? זה לגיטימי, אך מכיון שתחום משאבי אנוש הוא תחום רווי עבודה, אין לכם מה לדאוג או להתלבט יותר מידי. הוא ייתן לכם נחת בהחלט בסיומו. שונה בהרבה תארים בארץ, אין ספק - תואר במשאבי אנוש הוא בין המבוקשים ביותר שניתן לחשוב עליו. צמיחתן של חברות והרצון לעבוד עם האנשים הנכונים, מובילה בתחום משאבי אנוש תפוקה אדירה וכבוד. הביקוש לעבודה בתחום זה לא מסתיים אף פעם ואף מדובר בהחלט במקצוע מאתגר, אשר בו אתם תזכו לעבוד עם אנשים, להיות המצפן התעסוקתי שלהם ולתת להם כיוון מקצועי. אתם תהיו אלו אשר לרוב על כתפם, מוטלת האחריות אם להכניס אנשים חדשים לחברה, או לא. אתם אלו אשר דואגים לקליטת העובד בארגון על פי כישוריו והתאמתו בחברה בדרך הכי פרקטית.