תואר שני בקולנוע

לימודים מרתקים שיאפשרו לכם להעמיק את הידע, לעודד את היצירתיות ולשפר את היכולות הטכניות בתחום הקולנוע

במסגרת הלימודים תצללו לעומקן של יצירות קולנועיות מתקופות שונות, תיאוריות, ונושאים מתחומים של פילוסופיה, אמנות, היסטוריה ועוד. המסלול מתאים לבוגרי תואר ראשון בקולנוע ובוגרי מסלולים נוספים שמבקשים להעשיר את הידע, להתמקצע ולשכלל את היכולות הטכניות והאמנותיות שלהם.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בקולנוע
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר שני בקולנוע הפקה ותיאוריה - מוכר על ידי משרד החינוך לצרכי השתלמויות מורים
הלימודים מתקיימים ב: אזור הנגב הצפוני

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בקולנוע
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר מתקדם בקולנוע - דרישות וקהלי יעד
אין ספק - אתם בין המוחות היצירתיים שיש אם בחרתם בתואר שני בקולנוע. תואר שני בקולנוע יתן לכם אופציה להתפתח בעולם המרתק הזה שנקרא קולנוע. העולם שבו אתה יכול ליצור מה שעולה לך בראש ולהראות את זה לכל המדינה ואולי לעולם.
ובכן בזמן שהרבה מן הסטודנטים בוחרים ללמוד מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות ועוד מקצועות שדורשים אונה ימנית גדולה, אתם כנראה מהזן עם האונה השמאלית אשר שולטת. לימודי קולנוע מתאימים לאנשים יצירתיים עם דמיון מפותח ואהבה לתחום. בקולנוע ניתן ללכת הכי רחוק שאפשר, להגשים את עצמכם בלי לעשות כל חייכם משהו שאתם לא אוהבים. קולנוע פותח לכם דלתות רבות,ולא רק של קולנוע. גם של טלוויזיה, תסריטאות, הפקה, עריכה וגם של תקשורת בכללי.

נושאי הלימוד בתואר
לימודי קולנוע בתואר שני הם מגוונים ומאתגרים כאחד. אתם הולכים ללמוד ולקחת חלק ממגוון עצום ומרתק של המון נושאים ותחומים. בין היתר אתם תלמדו בסמסטר קיץ לדוגמא - תולדות הקולנוע, מבוא לקולנוע, ניצולי השואה בקולנוע, הקולנוע הפלסטיני, סדנת תסריטאות ועוד. שכר הלימוד יגבה לפי 20 קורסים קיימים בתואר. הסמסטר הקצר הוא 8 שבועות והארוך הוא 15 שבועות. הגיע הזמן שלכם לעשות את מה שאתם הכי טובים בו וללכת עם זה עד הסןף.

אז מה באמת עושים עם תואר בקולנוע?
עבודה בתחום הקולנוע לא אמורה להדאיג אתכם מכיוון שעם תואר שני, הכל מקום כמעט ישמח לחטוף אתכם להפקתו.ישנם המון תפקידים אשר תוכלו לעסוק בהם לאחר התואר השני בקולנוע, כמו כן אתם תוכלו ללמוד תואר זה גם בחול לאלו מכם המתכננים למידה בארץ זרה. תואר בקולנוע קשור לתחום כולל ומרתק הנקרא מדעי הרוח והוא בין המסקרנים ביותר אם לא הכי מסקרן בכל המוסדות האקדמים.