לימודי נדל"ן תואר שני

מסלול לימודים פרקטי שפתוח בפני בוגרי תארים מגוונים במיוחד

קהל היעד של לימודי נדל"ן ומקרקעין לתואר שני הוא רחב ביותר. גם אם למדתם הנדסה, גם אם מנהל עסקים, גם אם מדעי החיים וגם אם תחומים נוספים, תוכלו להשתלב ללימודי תואר שני בתחום המבוקש של נדל"ן. במהלך הלימודים תעסקו בנושאים כמו: כלכלה, תכנון ובנייה, מקרקעין בישראל, מכרזים, דוחות כספיים וע
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי נדל"ן תואר שני
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
התמחות בנדל"ן בתכנית ראשונה מסוגה שתכשיר אותכם בצורה המקצועית ביותר
הלימודים מתקיימים ב: נתניה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי נדל"ן תואר שני
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
נדל''ן, מה לומדים בתואר השני?
אתם כרגע במצב טוב, יש בידכם תואר ראשון ואתם חושבים קדימה - כל הכבוד על החשיבה הגבוהה למרחקים. אתם הולכים ללמוד ולגעת במגוון נושאים בתואר השני. לימודי נדל"ן הינם קשים לעיתים, מאתגרים ומרתקים כאחד. לימודים אלה מבקשים יקנו לכם ידע לניהול מערכות המקיימות ביניהן יחסי גומלין, כמו: מערכות כלכליות, משפטיות סביבתיות, תעסוקתיות ועוד. אתם תלמדו איך להתמודד עם סוגיות בתחום הנדל"ן בעזרת ידע בתחומים כמו: מיסוי, שיווק, ניהול, חיבור עם עולם המשפט ועוד.

תנאי קבלה לתואר שני בנדלן
אנחנו לא רוצים לבאס אתכם חלילה, אך לתואר שני בנדלן יש תנאי קבלה. תנאי הקבלה לתואר שני בנדל''ן כמובן משתנים ממוסד לימודי לאחר. לרוב, התנאים יהיו: תואר ראשון עם ציון 80 ומעלה והשלמת קורסים הכרחיים אשר לא נלמדים לעיתים בתואר הראשון כמו סטטיסטיקה מיקרו ומקרו. התואר נמשך בין שנה וחצי לשנתיים ולאחר סיום התואר השני אתם תוכלו להתברג בתפקידים הקשורים למקרקעין, תיווך, דיור, עסקאות נדל''ן ועוד.

לימודי נדלן תואר שני - מה יוצא לי מזה?
בטח כבר שמעתם עשרות פעמים שנדל''ן הוא בין המקצועות המבוקשים ביותר. ובכן זה נכון. בנדל''ן ניתן להרוויח עשרות אלפי שקלים בכל חודש. בתואר השני אתם תלמדו דברים אשר יתנו לכם את הכלים להתפתח בתחום שלכם ולהצליח במקצוע העתידי שרציתם. אחת הבעיות היא שיש לא מעט מתחרים בשוק הנדל''ן והרבה סטודנטים ניגשים ללמוד מקצוע זה וגם ישנם כאלו אשר לומדים מקצוע זה בלי תואר אלא רק כתעודה והם מקטינים את הביקוש. לכן המשך לתואר שני בתחום הנדל''ן תיתן לכם הספק ויתרון משמעותי על הכל היתר וכך תמצאו הרבה יותר עבודה בתחום זה. אם תתעלו את התואר השני לכסף שתרוויחו כתוצאה ממנו - תוכלו להרוויח סכומי כסף בין הגבוהים בשוק.