תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול

הדרך שלכם אל התפקידים המעניינים והבכירים ביותר

בין אם למדתם הנדסה תעשייה וניהול בתואר הראשון ובין אם למדתם תחומים אחרים של הנדסה, התואר הזה הוא בשבילכם. מדובר במסלול לימודים מסקרן ומאתגר שכולל עיסוק בתחומים מקצועיים, מחקריים וניהוליים מעולמות ההנדסה והתעשייה. בוגרי המסלול יוכלו להתברג לתפקידים בכירים בחברות וארגונים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מסייעים למוסמכים בהנדסת תעשייה וניהול להטמיע את הידע ההנדסי בהובלת פרויקטים מורכבים , בתהליכים טכנולוגיים וניהוליים
הלימודים מתקיימים ב: אשדוד, באר שבע
תואר שני (M.A.) בניהול עם התמחות בניהול בינלאומי/התמחות בניהול ארגוני שירות בתכנית לימודים מעמיקה
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
מסלול כולל תחומי התמחות במערכות אוטונומיות ובארגונומיה וגורמי אנוש
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
תואר שני בניהול ארגוני שירות
הלימודים מתקיימים ב: ירושלים
הנדסת תעשייה וניהול - תואר שני
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
המסלול שיקפיץ את הקריירה המקצועית שלך קדימה
מבין הכל מקצועות הלימוד הרבים אשר ניתן ללמוד במסלול האקדמי, אין ספק, תואר בהנדסת תעשייה וניהול הוא בין היעילים בתחום. לעיתים הדרך למציאת עבודה עם תואר ראשון יכולה להיות מפרכת. ריבוי מועמדים בוגרי מוסדות אקדמיים ברמות שונות מציפים את השוק המצליחים להוריד את הסטנדרטים מצד אחד אך להעלות את הדרישות . לכן כדי להתבלט על הרוב, מומלץ להמשיך לתואר שני ולספק לעצמך שקט נפשי במציאת עבודה בקלות, משכורת גבוהה יותר, תפקיד יוקרתי יותר ומוערך יותר והרבה יותר ניסיון בתחום. תואר זה מכשיר לעבודה מקצועית בכל הקשור להנדסת תעשייה וניהול ומקדם אותם אל היעד הנחשק - מציאת מקצוע לחיים. זו ההזדמנות שלכם להרחיב אופקים ולקחת את עצמכם צעד אחד קדימה לתואר שיביא לכם הרבה כבוד בתוך המשפחה, אצל החברים ובעצמכם!

מה לומדים בהנדסה תעשייה וניהול?
עברתם בכבוד אחרי זמן ארוך ומייגע את התואר הראשון ואתם עייפים מלימודים אקדמיים כבר, אך משהו בכם מעוניין להמשיך את תהליך הלמידה בשביל להרוויח בחוץ עוד כסף ולצבור עוד ידע? זה הדבר הנכון לעשות, אל תזוזו מעמדתכם. בתחום המעניין הזה נלמדים שלל נושאים מפוצצים מתחומים כמו פיסיקה, מתמטיקה, כלכלה, ניהול, פיתוח ותפעול מערכות מידע ועוד אשר יפתחו אתכם לעולמות קסומים אחרים שלא הכרתם עד כה. אולי חלקכם כבר יודעים שהמהפכה התעשייתית הביאה עימה המון פיתוחים חדשים שעזרו לעולם לנוע קדימה בתנופה אדירה ועדיין המסע ממשיך. אתם תלמדו בין היתר בתואר כיצד לתעל את המידע שרכשתם לפיתוח בתחום תעשייה וניהול במשק וכיצד להתקדם מבחינת שיטות מחקר חדשות, הוזלת הוצאות, הגדלת תפוקה בחברות שונות ומקומות שונים, ניהול צוות,ניהול מחלקה ועוד.

למי מומלץ ללמוד הנדסה MA
אתם בטח יודעים שלא הכל נושא מתאים לכל אחד. בטוח עלתה לכם השאלה "האם תואר בהנדסה בכלל מתאים לי?" בואו נעשה קצת סדר! היות ותחום הנדסת תעשייה וניהול הוא תחום נפוץ בארצנו, אתם תצטרכו למצוא את היחודיות שבכם כך שתצליחו להתברג למקצועות עבודה עם שכר גבוה. אם אתם כבר אחרי תואר ראשון בתעשייה וניהול, המשך לדוקטורט בהחלט תקדם אתכם בחיים בצורה שלא חלמתם עליה. סטודנטים אשר מעוניינים ללמוד הנדסת תעשייה וניהול יהיו צריכים להיות עם רצון לעבוד בצוות, לא לחשוש מתחרותיות, להיות בעלי אמביציה, נחישות, כוח מנטלי, יצירתיות ואחריות. תנאי הקבלה משתנים ממוסד לימודי לאחר, אך אל תיבהלו! באופן כללי הרוב ידרשו מכם תעודת בגרות עם ממוצע של 95 ופסיכומטרי מעל 650 נקודות.