תואר שני בהנדסת מערכות

תואר שני שפותח דלתות רבות במיוחד ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית בקריירה

בוגרי תואר שני בהנדסת מכונות יכולים להתקדם למגוון רחב של תפקידים בניהם תפקידים ניהוליים בכירים ומשמעותיים. מסלול הלימודים מאתגר אך מעניין, מסקרן ומספק. אם התחום מעניין ומושך אתכם, עומדת בפניכם הזדמנות מצוינת להעשיר את הידע וארגז הכלים שלכם ולשדרג בצורה מובהקת את השכר והתנאים שלכם. במוסדות לימוד רבים יותאם מסלול הלימודים לאנשים עובדים כך שתוכלו לשלב את לימודי התואר עם העבודה הנוכחית שלכם מבלי לפגוע בה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בהנדסת מערכות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
בהנדסת מערכות לתואר שני
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב
תואר שני בהנדסת מערכות
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר שני בהנדסת מערכות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
נושאי לימוד תואר שני בהנדסת מכונות
מגוון עצום עומד לפניכם בתואר שני בהנדסת מערכות. אתם תלמדו תכנון ניהול ובקרת פרויקטים, בדיקה של מערכות ותקינותם, אסטרטגיות פיתוח של מערכות, מודלים כמותיים לפתרון בעיות בעזרת מערכות, תכנון וקבלת החלטות, תחזוקת מערכות, בדיקה והערכה של מערכות ועוד שלל נושאים פיקנטיים אשר יאתגרו אתכם בדרך לתואר השני שלכם!

תנאי קבלה לתואר שני בהנדסת מכונת
ובכן תנאי קבלה לרוב תלויים במוסד הלימודי והחלטותיו, במקצוע הנדסת מערכות התנאי הוא לרוב מתקבלים סטודנטים אשר עסקו בתעשייה שלוש שנים לפחות ויש להם הבסיס והידע כדי להשתלב בלימודי תואר שני. זהו תואר יוקרתי אשר מצריך המון רצון וכוח מנטלי, אך מניב תוצאות מעולות לעבודה בשוק.

האם תואר שני זה חשוב?
תואר שני בניהול מערכות הוא בין המבוקשים בשוק, שכר גבוה עומד לצד תפקיד זה אך הוא מצריך מיומנות רבה ומאתגר בהחלט את הלומדים אותו. בין הנושאים שבהם תיגעו במהלך התואר השני הן: בחינה והבנה במישור הטכני או העסקי אצל הלקוח ותרגומם ללקוח, אפיון היכולות מול המערכות השונות, הגדרה, התמקדות בצרכים של הלקוחות, יצירת תהליך פיתוח מובנה, תמיכה בתפעול השוטף, היתוך הפתרונות הטכנולוגיים למערכת שלמה ועוד.