תואר שני בייעוץ ארגוני

להבין, לנתח ולשפר DNA של ארגונים בכל סדר גודל

יחסי אנוש מעולים, חשיבה יצירתית, סבלנות, עבודת צוות, ורצון לסייע לאחרים הם חלק מהתכונות שיועץ ארגוני מוצלח חייב שיהיו לו. בנוסף לכך הוא צריך ללמוד תואר שני בתחום, תואר שיספק לו את הכלים והידע כדי להצליח לצלול לתוך חברות וארגונים ולנסות לשפר ולייעל את תהליכי העבודה שם. אחרי שירכוש את הידע הדרוש יקבל הזדמנות לעסוק במקצוע מרתק ומשפיע במיוחד. הוא יוכל לעזור לייעל את ההתנהלות במקום העבודה, להוביל שינויים חשובים, לקדם פעולות מהותיות ובסופו של דבר להביא למצב שהחברה או הארגון פועלים באופן נכון יותר ומקצועי יותר ומצליחים להגדיל ולמקסם רווחים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ל תואר שני בייעוץ ארגוני
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר שני בפיתוח ויעוץ ארגוני בתכנית לימודים בין - תחומית המקנה ידע ומיומנויות רבות
הלימודים מתקיימים ב: עמק יזרעאל
תואר שני בהתנהגות ארגונית - חותרים להשגת המטרה בתכנית לימודים עשירה
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
מסלול לימודי תואר שנ בייעוץ ופיתוח ארגוני M.A
הלימודים מתקיימים ב: רחובות
תואר שני בייעוץ אירגוני
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ל תואר שני בייעוץ ארגוני
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הביקוש ליועצים ארגוניים מקצועיים שעברו הסמכה וסיימו בהצלחה תואר שני הוא גדול במיוחד, ומבטא היטב את הרצון של מנהלים להכניס "עין מקצועית" שתבחן את ההתנהלות אצלם ותוביל שינויים חיוביים. מנהל שלא יעבוד מול יועץ ארגוני ולא יעמיק בדרכים לייעול העבודה והארגון לא יוכל להתקדם. ליועצים הארגוניים יש חלק גדול בהצלחות של חברות, בהתייעלות שלהן וכן גם במיקסום הרווחים. מעניין אתכם לקחת חלק בצעדים חשובים שכאלה? להיות אחראים על הובלת שינויים? לעסוק במקצוע מגוון שבו כל יום נראה אחרת? הצטרפו ללימודי תואר שני בייעוץ ארגוני!

תנאי קבלה ללימודי ייעוץ ארגוני
תואר שני בייעוץ ארגוני מתאים בעיקר לבעלי תואר ראשון במשאבי אנוש וכאלה שעסקו בתחום של גיוס וניהול כוח אדם. עבור אלו המעבר לייעוץ ארגוני יהיה טבעי והם יוכלו להשתמש בידע ובניסיון שצברו. יחד עם זאת גם בוגרי תארים אחרים יוכלו להתקבל לתואר הזה כל עוד הם יציגו ממוצע ציוני תואר ראשון שנע סביב 80. מסלול לימודי תואר שני בייעוץ ארגוני מתאים גם לבוגרי כלכלה, עבודה סוציאלית ומנהל עסקים. בוגרי מסלולים אחרים יוכלו גם כן להתקבל ללימודים אך ייתכן והם יצטרכו לבצע מספר קורסי השלמה.

מה עושים עם תואר שני בייעוץ ארגוני?
השאלה החשובה שצריכה להישאל היא האם יש עבודה בתחום של ייעוץ ארגוני? עד כמה זה אפשרי לעסוק בתחום בפועל? ובכן, כיוון שהנושא של התייעלות ארגונית הוא נושא "חם" ו"בוער" במיוחד נדמה לכאורה כי צפויה למסיימים לא מעט עבודה. כיום מבינים מנהלים רבים שללא פעולת ייעוץ מקצועית הם לא יוכלו לייעל את דרכי העבודה של הארגון, דבר שישאיר אותם מאחור, יעכב אותם וימנע מהם להתקדם אל עבר הצלחות גדולות יותר. הביקוש ליועצים ארגונים הולך וגובר ובוגרי המסלול יכולים לעסוק הן כיועצים עצמאיים והן כשכירים מטעם חברות ייעוץ. בנוסף לכך תוכלו לעסוק בתפקידים אחרים בתחום משאבי האנוש וגם לשמש כמדריכים ומרצים בתחום, לעסוק בהנחיית קבוצות, לפתח תכניות עבודה, וכמובן לעסוק בניהול כוח אדם.

איפה כדאי ללמוד תואר שני בייעוץ ארגוני?
כיוון שהמסלול הפך למבוקש במיוחד (הן מצד הסטודנטים שרוצים ללמוד אותו והן בגלל הדרישה הקיימת ליועצים ארגוניים), מוסדות לימוד רבים פתחו את שעריהם ללימודי תואר שני בייעוץ ארגוני. בין המקומות שתוכלו לעשות זאת תמצאו את : הקריה האקדמית אונו, אוניברסיטאות תל אביב ובר אילן, מכללת רופין, המרז האקדמי פרס, המרכז הבינתחומי בהרצליה ובמקומות נוספים. בכל אחד ממוסדות הלימוד יציעו לכם תכנים והתמחויות מעט שונים ולכן כדאי לברר במדויק מה השוני בין כל מקום ומה הוא מציע ועד כמה זה מתאים לציפיות שלכם.