תואר ראשון במנהל עסקים

מוסדות ומכללות אקדמיות המכשירות לתואר במנהל עסקים

גם אתם חולמים על פתיחה וניהול של עסק משלכם וגם אם אתם שואפים להשתלב כשכירים בניהול של עסק - רצוי שתחזיקו בידע הדרוש לכך. ההתפתחויות הכלכליות בעולם הביאו לכך שישנה דרישה גבוהה לאנשים בעלי כלים וידע בתחום של ניהול עסקים. לשם כך ניתן לעבור קורסים שונים וניתן ללמוד לימודי תואר ראשון במנהל עסקים. האפשרות השנייה היא אפשרות רחבה ומקצועית בהרבה. במהלך מסלול הלימודים תרכשו ידע רחב שיאפשר לכם להשתלב במגוון רחב של תפקידים בעולם העסקים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון במנהל עסקים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
הכשרה ייחודית ומאתגרת לקראת קריירה ניהולית בארגונים מתוך ראייה עסקית ארוכת טווח
הלימודים מתקיימים ב: ירושלים
תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה - לימודי תעודה במגמה
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
תואר ראשום במנהל עסקים עם התמחות בתחומים שונים לבחירה
הלימודים מתקיימים ב: אשקלון
תואר ראשון במנהל עסקים - פיתוח תוכניות מקיפות לקידום הצלחת הסטודנטים
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
מסלול לימודי תואר ראשון במנהל עסקים - B.A
הלימודים מתקיימים ב: רחובות
מנהל עסקים לתואר ראשון
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו
לימודי מנהל עסקים באקדמית נתניה
הלימודים מתקיימים ב: נתניה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון במנהל עסקים
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה לומדים בתואר במנהל עסקים?
כדי לשמש  כ"מנהל עסקים" מוצלח דרוש ידע רחב בתחומי : כלכלה, שיווק, מערכות מידע, ניהול, מתמטיקה, סטטיסטיקה ועוד. כל אלו הם חלק מתחומי הלימוד שנלמדים בתואר ראשון במנהל עסקים. מדובר במסלול לימודים מקיף ורחב במיוחד שמאפשר לבוגרים שסיימו אותו להשתלב בקשת רחבה של תפקידים. ברוב המקומות תצטרכו לבחור התמחות, בנוסף לתכני הלימוד הכלליים, שתאפשר לכם להתמקצע בתחום אחד באופן רחב יותר. הלימודים הם לימודים עיוניים אולם בדרך כלל בסוף התואר תצטרכו לעבוד על סמינר או על פרויקט מסוים שיאפשר לכם להתנסות בצורה מעשית יותר בידע שרכשתם.

מוסדות לימוד לתואר ראשון במנהל עסקים
כיוון שמדובר בתואר ראשון תוכלו ללמוד אותו במוסדות לימוד מוכרים על ידי המוסד להשכלה גבוהה. אלו יכולות להיות האוניברסיטאות השונות הפזורות ברחבי הארץ או במכללות הפרטיות. כמובן שיש כאלה שנחשבות יותר על פני האחרות, אולם הבחירה צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם מבחינת מיקום, תכנית הלימודים, שעות הלימוד וכמובן עלות התואר (שמשתנה בין האוניבסיטאות לבין המכללות השונות). ברוב המקרים משך הלימודים מתפרס על פני 3 שנות לימוד ובחלק מהמקומות ניתן לבחור בלימודי ערב.

מה עושים עם תואר במנהל עסקים?
שלא כמו לימודים מקצועיים כמו: רפואה, הוראה או עבודה סוציאלית למשל, תואר במנהל עסקים פותח לכם אפשרויות תעסוקה רבות ורחבות. תוכלו לעבוד גם בשיווק, גם לעסוק בניתוח שוק,גם בחשבונאות וכמובן גם בניהול של עסק. מדובר בתואר מאתגר שפותח דלתות רבות ויוצר אפשרויות תעסוקה רחבות. התפתחות השוק הגלובלי יצרה דרישה רבה לבוגרי מנהל עסקים וחברות רבות מחפשות אחר בוגרים שישתלבו בין שורותיהן בתפקידים כאלה ואחרים.