תואר ראשון בפרסום ושיווק

ללמוד לנהל תהליכים שיווקים ואסטרטגיות פרסום בעידן המודרני

את הבוקר תפתחו בישיבת קריאיטיב סוערת ומצחיקה עם מלא חברה בגילכם, משם תמשיכו לפגישה עם לקוח שיציג לכם את המוצר החדש שלו, תחזרו למשרד בשביל עוד סיעור מוחות ותחזרו הביתה עייפים אך מרוצים. כלי העבודה שלכם יהיו שנינות ויצירתיות ואין ספק שאף יום לא יהיה דומה ליום שלפניו. כאלה הם חייהם של אלו שעוסקים בשיווק ופרסום : מלאי תוכן, יצירה, השראה ופאן. ברור שלא כל הרגעים יהיו כאלה ושיהיו לכם גם רגעים עם המון לחץ וסטרס כי ככה זה כשמדובר בתחום בעל משמעויות כאלה גדולות.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בפרסום ושיווק
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
פרסום ותקשורת שיווקית עם מספר רב של קורסי הדיגיטל לצד סדנאות בניהול מדיה דיגיטלית
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו
שיווק טכנולוגי עם אפשרות למסלול משולב לימודי מדעי המחשב - נותנים לכם כלים שישרתו אותכם בפענוח סוד ההצלחה של חברות ההייטק המובילות
הלימודים מתקיימים ב: אזור הנגב הצפוני
מסלול שיווק וניהול מותגים כחלק מתואר ראשון במנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: אור יהודה
לימודי שיווק דיגיטלי בשילוב תואר ראשון במנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: רחובות

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בפרסום ושיווק
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
כדי לעסוק בפרסום ושיווק תצטרכו ללמוד תואר ראשון שיכשיר אתכם לכך. זה נכון שבניגוד לרפואה למשל, לא חייבים תואר אקדמי כדי לעסוק במקצוע אבל זה בהחלט יכול לעזור. תואר בתקשורת יספק לכם כלים וידע רב כדי להיות מפרסמים ומשווקים מקצועיים ויכול לסייע לכם להפגין יכולות גבוהות ולשרת נאמנה כל לקוח. התואר יפתח בפניכם דלתות רבות להשתלבות בעולם הפרסום המרתק. אז איפה לומדים שיווק ופרסום? מהם תנאי הקבלה? מהן אפשרויות התעסוקה? ואילו יכולות דורש המקצוע? הנה כמה פרטים שכדאי לדעת לפני שמתיישבים על ספסל הלימודים.

תואר ראשון בתקשורת
ברוב מוסדות הלימוד לא תמצאו תואר בשיווק ופרסום אלא תואר בתקשורת שבו תוכלו להתמחות בתחום השיווק והפרסום. בנוסף לתחומים אלו תעסקו בתכנים נוספים כמו אמצעי תקשורת ההמונים, תיאוריות שונות שנכתבו בתחום, אמצעים ליעילים לשיווק, קורסים בקריאטיב וקופירייטרינג ועוד. זהו תואר שנחשב למרתק במיוחד וכזה שמושך אליו צעירים רבים מידי שנה. כשהעולם העסקי צועד אל מגמה ברורה של השקעת תקציבים גדולים מאוד בשיווק ופרסום, זה רק טבעי שהתואר הזה יהיה פופולרי כל כך.

מה עושים עם תואר בתקשורת?
תואר בתקשורת הוא תואר שפותח דלתות רבות ומאפשר לעסוק במגוון תפקידים. תוכלו לעבוד בכלי התקשורת השונים בתור כתבים, תחקירנים, מפיקים, מגישים וכו'. כמו כן תוכלו לבחור דווקא בכיוון של שיווק ופרסום ולעבוד במשרדי הפרסום הרבים הקיימים בכל רחבי הארץ. תוכלו להתמקצע בתחום של פרסום באינטרנט וברשתות חברתיות או לחילופין בתחום הפרסום המסורתי ביצירת קמפיינים שיווקיים לרדיו, טלוויזיה ולעיתון. בנוסף לכך תוכלו לעבוד כמשווקים וסוכני מכירות בחברות קטנות וגדולות ובכל מקרה תצטרכו להפגין יכולות גבוהות של יצירתיות ושכנוע. צפויים לכם תפקידים מרתקים ומלאי עניין.

תנאי קבלה לתואר בשיווק ופרסום
תנאי הקבלה לתואר בתקשורת משתנים ממוסד אקדמי אחד לאחר. ניתן ללמוד את התואר באוניברסיטאות וגם במכללות (הפרטיות או הציבוריות) הפזורות ברחבי הארץ. בחלק ממוסדות הלימוד תוכלו להסתפק בממוצע בגרויות של מעל 90 ולהימנע מלגשת לבחינת הפסיכומטרי או להציג ציון פסיכומטרי של מעל 550. כמובן שהנתונים שהצגנו אינם תקפים לכל מקום ולכן יש לבדוק זאת במוסד הספציפי בו אתם רוצים ללמוד. אם אתם לא מעוניינים ללמוד תואר אקדמי עומדת בפניכם האפשרות של לקיחת קורסים בשיווק ופרסום.

עם תואר ראשון בפרסום ושיווק אפשר לעסוק באחד מהמקצועות המרתקים והיצירתיים שיש! בואו לשמוע  על התואר שהולך לפתוח לכם דלתות רבות ולאפשר לכם ליהנות כל יום מחדש.