תואר בלוגיסטיקה

ללמוד לשלוט בתהליכים לוגיסטיים מורכבים

אז שמעתם על תואר ראשון בלוגיסטיקה. אמרו לכם שזה בול בשבילכם ושתוכלו "לעשות חיל" בתחום ושכל מקום שתגיעו אליו יזכה בכם אבל אתם עדיין לא בטוחים במאה אחוז שזה מתאים לכם? בואו נעשה מבחן קטן. כשהולכים כל החבר'ה לקמפינג בים (או בכל מקום אחר) אפשר לסמוך עליכם שאתם תדאגו לפרטים הקטנים שיהפכו אותו למושלם? כשיש לאחד מהחברים מסיבת רווקים ברור לכולם שאתם תארגנו אותה? כשיש אירוע חשוב במשפחה לכולם ברור שאתם תפיקו אותו ותוודאו שיהיה מוצלח? ואיך הבית שלכם נראה? מתוקתק? יש הכל? בכל מה שקשור לארגון וסדר אתם יורדים לרזולוציות הנמוכות ביותר? אם עניתם כן על לפחות אחת מהשאלות עברתם את המבחן בהצלחה! וכנראה שלימודי לוגיסטיקה בהחלט יכולים להתאים לכם.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר בלוגיסטיקה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
B.A בלוגיסטיקה במסלול דו-חוגי (בשילוב עם ניהול או כלכלה) בתכנית לימודים שתצייד אותכם בכלים ובמיומנויות רבות
הלימודים מתקיימים ב: עכו
מציידים אותכם בהבנה מערכתית דרך מגוון קורסים מקצועיים
הלימודים מתקיימים ב: אזור הנגב הצפוני
תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בלוגיסטיקה
הלימודים מתקיימים ב: עמק יזרעאל
משולב עם תואר בכלכה - שימוש במערכות לוגיסטיות מתקדמות
הלימודים מתקיימים ב: אשקלון

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר בלוגיסטיקה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר ראשון בלוגיסטיקה מכשיר אנשים לעסוק בתחום של ניהול המערך הלוגיסטי של חברות וארגונים. הלימודים יעניקו לכם ידע וכלים לתפעל מערכים מורכבים ביותר ולתרום לייעול תהליכים ושיפור ביצועים בתחומים מגוונים. מנהלי הלוגיסטיקה הם בורג חשוב ביותר בארגונים ועסקים וכיום ברור לכולם שישנו צורך מהותי באנשים שהוכשרו לכך בתואר אקדמי מקיף. לא ניתן לנהל עסק (גדול או קטן) ללא מערך לוגיסטי מקצועי ויעיל וגם אם שאר בעלי התפקידים יהיו מקצועיים ומומחים בתחומם, ללא מערך לוגיסטי משובח הדברים לא יעבדו כסדרם.

מה לומדים בתואר ראשון בלוגיסטיקה?
במהלך לימודי הלוגיסטיקה תרכשו כלים, ידע ומיומנויות בתחומים מגוונים שבאמצעותם תוכלו לשלוט במערכים הלוגיסטיים של עסקים בתחומים מגוונים. בין התכנים שתלמדו ניתן למנות סטטיסטיקה וחשבונאות, ניהול אספקה, ניהול משאבי אנוש, הובלת חומרי גלם, אחסון, ניהול עובדים, ניהול רכש ומלאי ותכנים נוספים הנוגעים להתנהלות הלוגיסטית של חברות וארגונים. מדובר בתואר המשלב גם לימודים עיוניים אך גם התנסויות מעשיות רבות שירחיבו את הידע שלכם ויאפשרו לכם לעסוק במקצוע מיד עם תום הלימודים.

איפה לומדים תואר בלוגיסטיקה?
כיום ברור לכולם שללא מערך לוגיסטי יעיל לא ניתן להוציא לפועל תהליכי ייצור ובאופן כללי לתפעל את העסק. מסיבה זו עולה הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי תואר ראשון, ולכן מוסדות לימוד רבים מציעים מסלולי לימוד לתואר ראשון בלוגיסטיקה. אוניברסיטת בר אילן שבמרכז, מכללת ספיר שבדרום, האוניברסיטה הפתוחה, המכון הטכנולוגי בחולון ומקומות נוספים מציעים מסלולי לימוד הכוללים את התחום הלוגיסטי.

תנאי קבלה לתואר ראשון בלוגיסטיקה?
בכל מוסד לימודים אחר יהיו תנאי קבלה אחרים ולכן כדאי לבדוק את העניין בהתאם למוסד הלימודים בו אתם מעוניינים ללמוד. בחלק מהמקומות תספיק תעודת בגרות בממוצע של מעל 80, מה שאומר שתוכלו להתחמק מבחינת הפסיכומטרי המאיימת. במקומות אחרים (וכן במידה ותעודת הבגרות שלכם אינה עונה על הדרישות) תצטרכו להציג גם ציון פסיכומטרי של מעל 550. מדובר בתואר בעל תועלת רבה שטומן בחובו אפשרויות תעסוקה רבות ובמציאות של ימנו יש דרישה גבוהה למנהלי לוגיסטיקה מקצועיים שעברו הסמכה והכשרה.


מנהלי לוגיסטיקה הם בורג חשוב ביותר בהתנהלות של עסק , אולי אפילו הבורג החשוב ביותר. בואו לשמוע יותר על לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון ובדקו אם זה מתאים לכם