מנהל עסקים MBA

לימודים תואר שני במנהל עסקים

יש אנשים שחלומם הגדול הוא להתברג בתפקידים ניהוליים ומרכזיים בחברות ובארגונים. הם חולמים על ישיבות ודיונים כבדי משקל, על החלטות כלכליות הרות גורל, ועל ניהול והובלה של עסקים אל עבר הצלחה מסחררת. הם חולמים להתקדם בסביבה עסקית מרתקת ולהצעיד את הארגון או החברה שלהם קדימה ולמעלה מעל פני המתחרים. MBA במנהל עסקים הוא למעשה תואר שני במסלול מנהל עסקים והוא ללא ספק כלי חשוב בדרך להגשמת החלומות האלו. מסלול זה פותח בפני הסטודנטים הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות ואפשר להגיד שחברות רבות במשק ישמחו לצרף אותם אליהם.
מוסד לימודים מוביל עם הכשרה מעשית יישומית בתחום המשפט. סגל מרצים מוביל
תכנית הכשרה ממוקדת לצורך השתלבות מהירה במקומות עבודה בסיום הלימודים
נתניה
הצטרפו להצלחה הגדולה של כל הסטודנטים שכבר בחרו במכללת נתניה!
בנינו לכם תוכנית למידה עשירה ברמה הגבוה ביותר שמובילה להתקדמות מהירה בתחום
אור יהודה
המקום הטוב ביותר להתחיל קריירה אקדמית מצליחה. כאן תקבלו את כל הכלים והידע כדי להשתלב בהצלחה בשוק העבודה
תואר ראשון במנהל עסקים - פיתוח תוכניות מקיפות לקידום הצלחת הסטודנטים
רמת גן
מוסד אקדמי הדוגל בגישה גלובלית שמסייעת לבוגרים להשתלב בתפקידים בכירים
תואר B.A במסלול של מדעי החברה בשילוב קורסי שמאות, מקרקעין וייעוץ פנסיוני
אשקלון
לימודים אקדמיים באווירה חמה ותומכת, לצד פעילות חברתית ותרבותית ענפה
תואר שני במנהל עסקים הוא אינו מסלול פשוט וקל אך יחד עם זאת הוא מסלול שמעניק ללומדים אותו כלים וידע רבים במיוחד שיהיו להם לעזר בעולם התחרותי שאליו ייכנסו. זהו תואר אינטנסיבי ומורכב שכולל תחומים רבים במנהל עסקים ומאפשר לבוגרים שלו להשתלב בתפקידים ניהוליים (ואחרים) מגוונים. MBA במנהל עסקים הוא מסלול הכולל מספר רב של נושאי לימוד ומתאים לבוגרי תארים ראשונים ממגוון מסלולים.

איפה לומדים MBA במנהל עסקים?
בעבר מוסדות הלימוד שפתחו שעריהם ללימודי תואר שני במנהל עסקים היה מצומצם ביותר. זה הוביל לכך שתנאי הקבלה היו נוקשים במיוחד (לאור הביקוש הרב), מה שמנע מרבים להגשים את החלום של לימודי תואר שני בתחום. כיום המצב אינו כזה ונראה כי יותר ויותר מוסדות (קרוב ל-30!!) פתחו מסלול לימודי MBA במנהל עסקים. בין המוסדות ניתן למצוא גם אוניברסיטאות וגם מכללות. מסלולי הלימוד ישתנו ממקום למקום כאשר בכל מוסד המיקוד יהיה על נושאי לימוד שונים. הלימודים נמשכים על פני שנה או שנתיים (תלוי במה שהמוסד קבע) ובמידה ותשלימו את כל החובות והדרישות האקדמיות תקבלו MBA נחשק שיפתח בפניכם דלתות רבות ואפשרויות קידום מגוונות.

תנאי קבלה לתואר שני במנהל עסקים
ברמת העיקרון כל מי שיש ברשותו תואר ראשון יכול לנסות ולהתקבל ללימודי MBA במנהל עסקים. אלא שאלו שלא למדו כלכלה, מנהל עסקים או תחומים דומים בתואר הראשון, יצטרכו פעמים רבות לבצע לימודי השלמה בתחום. פעמים רבות ידרשו הסטודנטים העתידיים למסלול ה- MBA לבצע את בחינת ה- GMAT שהיא בחינת קבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים. למרות שיש מוסדות לימוד שמאפשרות קבלה גם ללא הבחינה, אצל הרוב הגדול היא בהחלט תנאי קבלה. מבחן ה- GMAT הוא מבחן שמתקיים כל כולו בשפה האנגלית והוא בודק, בין היתר, יכולות הבנה כמותיות, מילוליות וכן יכולות ביטוי.

מה לומדים בתואר שני במנהל עסקים?
מסלול הלימודים של MBA במנהל עסקים הוא מסלול שכולל מספר רב של נושאי לימוד. בין התחומים שתלמדו ניתן למנות : תורת ההשקעות, שיווק, התנהגות צרכנים, הערכות שווי חברות, ניהול ועוד. מדובר במסלול מרתק שמקנה ידע, כלים ומיומנויות רבות ומאפשר לבוגרים להשתלב במגוון תפקידים ניהוליים בעולם העסקים. התואר מעניק ידע מקצועי חשוב ומקיף והוא מתאים לאנשים שמגיעים מתחומים שונים אחד מהשני.