לימודי שמאות

רכישת מקצוע בתור שמאי מוסמך עם תואר אקדמאי

תפקידו של השמאי הוא תפקיד חשוב מאוד ואנשים ממהרים להסתמך עליו אולי כמו שהם מסתמכים על הרופא שלהם... ככה זה כשהערכתו של השמאי היא גורלית מאוד במקרים מסוימים. שמאי הוא בעל מקצוע שתפקידו לבצע הערכה של רכוש מסוים או לחילופין של נזק מסוים. הערכתו של השמאי היא לעתים ממש "חורצת גורלות" ותשפיע הן על הפיצויים שתקבלו והן על ההחלטות שתצטרכו לקחת. לא ניתן לעבוד בשמאות ללא הכשרה מתאימה וללא תעודה שמאשרת את ההסמכה ולכן במידה ואתם רוצים לעסוק במקצוע- תידרשו ללימודי שמאות. אז איפה לומדים שמאות לתואר ראשון? מה כוללים הלימודים האקדמים? ואיפה אפשר להשתלב בעבודה?
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי שמאות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תכנית לימודים במסלול שמאות מקרקעין/שמאות רכוש בה תרכשו מידע מקצועי, רלוונטי ומעמיק ביותר בתחום
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, רחובות, חיפה
קורס ייחודי בשמאות מקרקעין כחלק מלימודי המשך בו תהנו מההכשרה המקצועית והמקיפה ביותר !!
הלימודים מתקיימים ב: ירושלים
קורס שמאות מקרקעין בו תלמדו את התכנים הכי עדכניים, רלוונטיים ומדויקים שיובילו אותכם להצלחה
הלימודים מתקיימים ב: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, בש
לימודי שמאות ומקרקעין בשני מסלולי לימוד לבחירה - שיציידו אתכם במיטב הידע הנדרש
הלימודים מתקיימים ב: אריאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי שמאות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
למה כדאי ללמוד שמאות?
למקצוע שמאי רכב או מקרקעין ישנם יתרונות רבים. בראש ובראשונה ניתן לדבר על כך שמדובר במקצוע רווחי שההכנסה ממנו מכבדת. בנוסף לכך ניתן לדבר על הביקוש הקיים לשמאים. בכל חברת ביטוח, בארגונים מסוימים ובחברות רבות מעסיקים שמאים או שוכרים את שירותי הייעוץ שלהם. ליתרונות האלו ניתן להוסיף את העניין שבעבודה, האחריות, האתגר והרי לכם מקצוע בעל יתרונות רבים.

מסלול לימודי שמאות
על פי חוקי מדינת ישראל שמאי מקרקעין ושמאי רכב ורכוש מחויבים להיות בעלי רישיון כדי לעסוק בתחום. כדי לקבל את הרישיון המיוחל יש לעבור הכשרה מתאימה רק במוסדות לימוד המוכרים. במהלך לימודים לתואר ראשון המכשיר שמאים לומדים הן על שמאות מקרקעין והן על שמאות רכב. לאחר סיום הלימודים תידרש התמחות, מבחנים ורק לאחר מכן תקבלו את הרישיון לעסוק בתחום. מדובר במקצוע שמפוקח על ידי מועצת שמאי המקרקעין ולכן לא כל מוסד יכול לפתוח קורס שמאות על דעת עצמו.

איפה לומדים שמאות?
ישנם מוסדות רבים שמציעים לימודי שמאות בכל רחבי הארץ. לפני שבוחרים חשוב לברר היטב מהם תנאי הקבלה כיוון שיש מסלולי לימוד (שמאות מקרקעין למשל) שידרשו מכם תואר ראשון כתנאי מקדים ללימודים. ללימודי שמאות רכב ורכוש תוכלו להתקבל גם ללא תואר ראשון וללמוד במסלול ההכשרה את כל הדרוש לכם. בחרו במוסד לימוד שמתאים לכם מבחינת כל מה שהוא מציע : איכות המרצים, תכני הלימוד, מיקום, הכנה למבחני ההסמכה, ומשך זמן ההכשרה.