תואר ראשון במימון

לימודים גבוהים במנהל עסקים וכלכלה עם התמחות במימון

בוגרי תואר ראשון במימון הם ללא ספק אנשי המפתח בחברות. הפעולות שהם יבצעו יכולות להשפיע על עתיד החברה או הארגון שהם עובדים בהם, ולכן הם נחשבים ל"בורג" חשוב ביותר במערכת. התפקידים שהם יכולים למלא הם מגוונים כאשר המשותף לכולם הוא האחריות הגדולה המוטלת על כתפיהם. כמובן שהצלחה או כישלון של חברה הן תוצר של עבודתם של מספר גורמים, אך לאנשי המימון יש חלק בלתי נפרד בכך. הם יכולים לעסוק בגיוס כספים ומשאבים עבור החברות, הם יכולים לייעץ לגבי אפיקי השקעה, להיות אחראים על הכספים והביטוחים, להתמודד עם דילמות פיננסיות בעלות חשיבות עליונה ועוד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון במימון
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
התמקדות והתמקצעות בתחום המימון במסגרת תואר ראשון כלכלה ומנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
לימודי תורת המימון כחלק מתואר מנהל עסקים וכלכלה
הלימודים מתקיימים ב: חיפה
תואר ראשון מנהל עסקים בהתמחות במימון ושוק ההון
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו
מסלול למידה במימון כחלק מתואר B.A. במנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
תואר ראשון במנהל עסקים במסלול מימון ובנקאות
הלימודים מתקיימים ב: אור יהודה
קורס מימון במסלול ייעודי אישי כחלק מלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: רחובות
התמחות במימון במסגרת לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
תואר ראשון ללימודי כלכלה וניהול עם התמחות מימון ושוק ההון
הלימודים מתקיימים ב: אשקלון
תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות במימון
הלימודים מתקיימים ב: עמק יזרעאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון במימון
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
כיום ניתן ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון במספר מוסדות ברחבי הארץ ומדובר בתואר מורכב ומאתגר במיוחד. הוא דורש יכולות אנליטיות, חשיבה כמותית ונכונות לעיסוק בצדדים רחבים ומקיפים של התחום הפיננסי. אפשרויות התעסוקה לבוגרי התואר הן מגוונות ותוכלו להשתלב לעבודה בחברות ציבוריות, פרטיות, בבנקים, בחברות האשראי ועוד. אם אתם חולמים לעסוק בתפקיד חשוב ומשמעותי, לעבוד בחברות ובמרכזי סחר, לעסוק בתחומים פיננסיים מרתקים ולהיות משפיעים במיוחד - זה ללא ספק התואר שאתם צריכים ללמוד.

תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון
במהלך לימודים לתואר במנהל עסקים תידרשו לבחור התמחות כאשר אחת מן האופציות היא התמחות במימון. מדובר בתחום מורכב אך מבוקש שכולל עיסוק בתחומים בעלי השפעה רבה על חברות וארגונים. במהלך התואר תיחשפו לידע תיאורטי הנוגע בניתוח ניירות ערך, ניהול השקעות, חשבונאות, ביטוח, ניהול, החלטות על השקעות, ניהול סיכונים ותחומים נוספים. בנוסף לידע התיאורטי במוסדות לימוד רבים תקבלו הזדמנויות לעסוק בהתנסויות מעשיות ותוכלו לתרגל פעולות ניהול והשקעה באמצעות סימולציות ועזרים נוספים.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי מנהל עסקים עם התמחות במימון
בוגרי התואר עם ההתמחות הספציפית הזו נחשבים למבוקשים במיוחד ואפשר להגיד שמחכות להם לא מעט משרות. שוק ההון הוא מקום שיקבל אותם בברכה והם יוכלו לשמש שם גם בתור אנליסטים וגם למלא תפקידים נוספים. בנוסף לכך הם יוכלו לעבוד בחברות ובארגונים ולהיות אחראים שם על גיוס כספים ומשאבים לחברה כמו גם על ניהול ההשקעות של החברה. גם חברות האשראי והבנקים הם מקום שבו בוגרי התואר יכולים להשתלב במגוון תפקידים מקצועיים ומעניינים, וכמובן לסלול את דרכם שם לקידום ופיתוח קריירה.

איפה כדאי ללמוד תואר עם התמחות במימון?
תואר במנהל עסקים ניתן ללמוד כיום במוסדות לימוד רבים בכל רחבי הארץ. תוכלו לעשות זאת גם באוניברסיטאות השונות וגם במכללות כאשר תנאי הקבלה ישתנו ממוסד למוסד. אם אתם חושקים בהתמחות במימון וודאו שיש אותה במוסד הלימודים שבו אתם מעוניינים ללמוד. לפני שבוחרים את המקום כדאי לברר מה בדיוק כוללת ההתמתחות והאם היא משלבת בין ידע עיוני לבין התנסויות מעשיות. כמו כן כדאי לבדוק באילו תכנים תעסקו והאם אלו תחומים שישמשו אתכם להשתלבות בשוק העבודה.