תואר במלונאות

בוגרי לימודי מלונאות משתלבים במגוון תפקידים בתחום בישראל

אם אתם חושבים שתבלו כל התואר בבית מלון אז צר לנו לאכזב אתכם אבל זה לא הולך לקרות. מה שכן, תוכלו ליהנות מלימודים מעניינים ולרכוש ידע וכלים שיאפשרו לכם לעסוק בענף התיירות בישראל. תיירות הפנים והחוץ בארץ פורחת ומשגשגת ודרוש כוח אדם משכיל ואיכותי למגוון תפקידים מרתקים. מלונות קיימים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, אבל התואר עוסק בענף התיירות כולו ולא רק במלונות. במהלך התואר תיחשפו לקורסים שונים בתחום התיירות ותסיימו עם תואר אקדמי שיפתח בפניכם אפשרויות תעסוק רבות.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר במלונאות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר ראשון בניהול מלונאות ותיירות בהתמחות קורסים מגוונים שיעשירו אותכם בידע נרחב
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
תואר בניהול תיירות ומלונאות
הלימודים מתקיימים ב: צמח

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר במלונאות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
יש את אלו שעובדים במחשבים, יש כאלו שעובדים ברפואה ציבורית ופרטית, יש את אלו שתחום התעשייה ימשוך אותם ויש את אלו שמחפשים להשתלב בקריירה מרתקת ומגוונת הכרוכה בשיווק וניהול בתחום התיירות. אם אתם מחפשים תפקיד מגוון ומרתק ייתכן ותואר במלונאות בהחלט יכול להתאים לכם. ניתן ללמוד את התואר במגוון מוסדות לימוד באזורים שונים בארץ ונדמה כי משנה לשנה עולה הביקוש לבוגרי המסלול האקדמי בתיירות, כך שצפויות לכם לא מעט אפשרויות תעסוקה.

מה לומדים בתואר במלונאות
לימודי תיירות ומלונאות כוללים מגוון קורסים מרתקים הנוגעים גם בשיווק, גם בניהול, גם בארגון ואפילו בנושאים פנימיים של בית המלון: כמו מסעדנות למשל. במהלך התואר תיחשפו לסוגי תיירות שונים (תיירות פנים, תיירות כפרית, תיירות עסקית, תיירות חוץ ועוד..), כמו גם לטכניקות לשיווק ולמכירות ולסודות ניהול מרכזים תיירותיים. זהו תואר מרתק הכולל גם לימודים עיוניים אך גם הרבה סיורים בשטח והוא יאפשר לכם להעביר שלוש שנים מגוונות ומעניינות.

איפה לומדים תואר במלונאות בארץ?
בין האוניברסיטאות המציעות לימודי מלונאות ניתן למצוא את אוניברסיטת בן גוריון שבגנב, את הקמפוס באילת, ואפילו את האוניברסיטה העברית בירושלים. בין המכללות השונות תמצאו את המכללה האקדמית באשקלון, מכללת רמת גן, המרכז הבין תחומי בהרצליה ועוד. בחלק מהמקומות תוכלו לבחור במסלול דו חוגי שישלב בין לימודי מלונאות לבין חוג נוסף (ניהול למשל...) ותסיימו את התואר כשברשותכם ידע וכלים רבים. ברוב מוסדות הלימוד התואר נמשך על פני שלוש שנים אקדמאיות והוא דורש עמידה בכל המטלות והמבחנים. אלו מכם שלא יכולים להתפנות ללימודי בוקר יוכלו למצוא מסלולי לימוד ערב שיימשכו לעתים על פרק זמן ארוך יותר (משתנה ממוסד למוסד).

מה עושים עם תואר במלונאות?
כיוון שענף התיירות בארץ נחשב לפורה ומצליח במיוחד, ישנה דרישה גבוהה לעובדים משכילים בתחום. תוכלו להשתלב כמובן בבתי המלון השונים בתפקידי ניהול כאלה ואחרים אך בהחלט לא רק. תוכלו לעבוד במוסדות ציבוריים בתפקידים של שיווק ומכירות, תוכלו לעבוד בסקטור הפרטי בפעולות שונות לעידוד תיירות ומשיכת תיירים מהארץ ומהעולם, תוכלו גם לעבוד בענף המסעדנות שגם התכנים הנוגעים אליו נלמדים במהלך התואר. מדובר בתואר שטומן בחובו אפשרויות תעסוקה רבות, במיוחד לאלו השואפים לעבוד בתפקידים מגוונים ולפתח קריירה בתחום התיירות.