תואר ראשון בתיירות

לימודי תיירות ומלונאות באוניברסיטאות ומכללות

לימודי תואר ראשון בתיירות יחשפו אתכם לידע ותכנים מעולם המלונאות, המסעדנות, הטיולים, ההדרכות וכו'. מדובר בתואר מרתק שבא לתת מענה להתפתחות המואצת של ענף התיירות בארץ ובעולם. ההשכלה האקדמית שתרכשו תאפשר לכם להשתלב בתעשיית התיירות כעובדים במגוון רחב של תפקידים. מסלול הלימודים כולל קורסים בתחומים שונים ויהפוך אתכם לאנשי מקצוע שיכולים להשתלב במשרות שונות בענף. תוכלו לעבוד כמנהלים במלונות ובמסעדות, כאחראי כוח אדם, אנשי שיווק ועוד.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בתיירות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר ראשון במחלקה לניהול מלונאות ותיירות עם מגוון קורסי התמחות בענף
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
ניהול תיירות ומלונאות - תכנים מתחומי תיירות, מלונאות ומנהל עסקים וכוללת קורסים מגוונים בתחומים מבוקשים ואטרקטיביים
הלימודים מתקיימים ב: צמח
כלים ניהוליים לתחומי התיירות ומלונאות - תיירות דיגיטלית חכמה -
הלימודים מתקיימים ב: אשקלון

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בתיירות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
אומרים שלהיות תייר זה המצב הכי כייפי שיש. לבלות בבתי מלון, בטיולים, במסעדות וליהנות מתחושת חופש גדולה ומתמשכת. אנחנו אומרים שאפשר להפוך את הפאן למקצוע ולעסוק בתחום התיירות. כמובן שאחרי הכל מדובר בעבודה לכל דבר ועניין, אבל כשסביבת העבודה מהנה הכל הופך להיות מהנה יותר. תואר ראשון בתיירות הוא תואר מבוקש ביותר שפותח דלתות רבות לעיסוק בתחום התיירות. אז נכון שלא תבלו כל היום רגל על רגל במיטת השיזוף שלכם, אבל בהחלט תוכלו להיכנס לעולם המופלא הזה שנקרא תיירות. תואר ראשון בתיירות הוא תואר אקדמי שיכול לפתוח בפניכם אפשרויות רבות בענף. תוכלו להשתלב בעבודה ניהולית בבתי מלון ובמסעדות כמו גם בשיווק ובתחומים מרתקים נוספים.

מה לומדים בתואר ראשון בתיירות?
תואר ראשון בתיירות כולל מגוון רחב של קורסים בניהם: קורס מבוא לענף התיירות, קורסים על יעדי תיירות בעולם, וכן קורסים שיעניקו לכם ידע משפטי בתחום. בנוסף לכך ישנם גם קורסים בנושאים של שיווק, מנהל עסקים, ניהול עובדים וכו'. הידע שתרכשו יאפשר לכם לעסוק במנעד רחב של תפקידים וליהנות מאפשרויות קידום ופיתוח קריירה רבות. ישנם מסלולי לימוד מגוונים כאשר תוכלו לבחור בין תואר ראשון בתיירות ובמלונאות, או לבחור דווקא במסלול המשלב לימודי תיירות עם תחומים אחרים כמו: איכות הסביבה, חקלאות ואפילו הנדסה תעשייה וניהול. בחלק גדול ממוסדות הלימוד ישנן תכניות לימודים המשלבות גם סיורים מודרכים במלונות ובאתרים בכל רחבי הארץ. 

איפה לומדים תואר ראשון בתיירות?
כחלק מההתפתחות המואצת בענף התיירות נוצר צורך גדול לאנשי מקצוע בתחום וכן ביקוש רב ללימודי תואר בתיירות. ניתן ללמוד את התואר במספר אוניברסיטאות בניהן אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, האוניברסיטה העברית ובמכללות רבות בכל הארץ. בין המכללות שבהן תוכלו ללמוד את התואר ניתן למצוא את מכללת אשקלון, מכללת רמת גן, המרכז הבינתחומי בהרצליה ועוד. בכל מוסד לימודים תכנית הלימודים מעט אחרת ובכולן תרכשו ידע רחב ומקיף הנוגע לעולם התיירות.

תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון במלונאות
על מנת להתקבל ללימודי תואר במלונאות תצטרכו להציג נתונים לפי הסטנדרטים שיקבלו על ידי המוסד בו אתם מעוניינים ללמוד. לכל מוסד יש תנאי קבלה אחרים ולכן אם אתם לא עומדים בתנאי מוסד אחד שווה לבחון את המצב במקום אחר. בחלק מהמוסדות תצטרכו להציג תעודת בגרות בממוצע מעל 85 או פסיכומטרי בציון של 500 ומעלה. בחלק אחר תנאי הקבלה יהיו נוקשים יותר ויכללו גם מבחני מיון באנגלית או בגרות ברמה של 4 יחידות באנגלית בציון עובר.