תואר ראשון בתיאטרון

מסלול לימודים חוויתי מלא בעניין, יצירה והשראה

לימודי תיאטרון כוללים עיסוק באחד מהתחומים המסקרנים ביותר בעולם האמנות. במהלך לימודי התואר תצללו לעומקן של יצירות תיאטרון, תקבו כלים לניתוח וביקורת יצירות וכמובן גם לעיסוק בתחום במגוון תפקידים. הלימודים נחשבים למסקרנים ומהנים במיוחד וניתן להשתלב באמצעותם למגוון רחב של משרות ותפקידים בעולם התיאטרון.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בתיאטרון
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר בתיאטרון
הלימודים מתקיימים ב: עכו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בתיאטרון
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
למה כדאי תואר ראשון בתיאטרון?
אתם כרגע נמצאים במצב של חיפוש אחר תפקיד או מקצוע ללמידה אשר תוכלו לעבוד בו בחייכם לאחר שסיימתם צבא, טיול ונדנודים מההורים על זה שתעשו עם עצמכם משהו. ובכן אם אתם חושקים בעולם האמנות משמע התברכתם באונה שמאלית גדולה יותר מהימנית, אתם ללא ספק מתאימים לעולם התיאטרון. תואר בתחום זה הוא פרקטי מכיוון שיש המון ביקוש לתיאטרון אך תואר הוא מה שמבדיל אתכם מאנשים שאין להם תואר בתחום. כך אתם תוכלו להתברג יותר בקלות בעולם זה.

למי מתאים ללמוד תואר בתיאטרון?
תואר בתיאטרון הוא כמובן בא מתחום האמנות, הוא מיועד לסטודנטים שרוצים להתעסק במה שהם אוהבים מתעניינים באומנות, עולם הקולנוע, המשחק, ביקורת סרטים ועוד. אין ספק שזה בין המקצועות המרתקים ביותר. אם אתם רואים עצמכם חלק מהעולם של מאחורי הקלעים או קידמת הקלעים, זה המקצוע בשבילכם.

נושאי לימוד באקדמיה לתיאטרון
עולם התיאטרון מתעסק בנושאים כמו עולם המחול, תאורה בתיאטרון, מחזות, בימוי, תפאורה, הפקה, קול, משחק, היסטורית התיאטרון הישראלי, אביזרים, תלבושות, טקסט, שיטות משחק נפוצות, מידע מקיף על עולם התיאטרון בעולם ועוד.