לימודים לתואר ראשון בשימור

ההזדמנות שלכם להשתלב בתחום בעל חשיבות מרכזית לשימור העבר שלנו

לימודי תואר ראשון בשימור מבנים ואתרי מורשת נחשב למסלול אקדמי ייחודי ובעל השפעה רבה על העבר והעתיד שלנו כמדינה. זהו מסלול חדשני ומיוחד במינו שבוגריו עוסקים בתפקידים מרתקים וחשובים. במהלך הלימודים תרכשו ידע וכלים שיאפשרו לכם לעסוק בתחום של שימור מבנים היסטוריים וארכיאולוגיים בארץ ישראל.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודים לתואר ראשון בשימור
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
שימור מבנים - תואר ראשון
הלימודים מתקיימים ב: עכו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודים לתואר ראשון בשימור
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה לומדים בתואר ראשון בשימור?
אתם כרגע נמצאים במצב שאתם מחפשים כיצד להתחיל את חייכם ומה ללמוד בעתיד לאחר שסיימתם את הטיול הגדול, הצבא ופשוט בא לכם לעשות את המצופה מכם וללמוד. השאלה מה? ובכן תשובה טובה לשאלה זו, היא תואר בשימור מבנים ואתרי מורשת! מדובר בלימודים אשר יגרמו לכם להיות מומחים במבנים בארץ ישראל. גיאוגרפיה, ארכיאולוגיה בארץ, שימורם של חפצים היסטוריים, היסטוריה, ארכיטקטורה ועוד.

האם תואר בשימור הוא פרקטי?
ובכן תואר בשימור מבנים ומורשת הוא תואר חדש אשר רק בזמן האחרון נכנס לתכנית הלימודים על ידי הממשלה. הרצון העז לשמירה על אתרים היסטוריים וחשובים הוביל לשינוי הזה ולמקצוע הזה להיוולד מה שאומר שמקצוע זה מבוקש וייחודי.

מוסדות לימוד לתואר ראשון בשימור מבנים ואתרי מורשת
כרגע עקב כך שתואר בתחום הנ"ל הוא חדש יחסית בארצנו, הוא ככל הנראה נלמד בשני מקומות בארץ - האקדמית גליל מערבי, המכללה האקדמית ספיר. מקצוע זה ככל הנראה יפתח לעוד מקומות לימוד בארץ בבוא הזמן והביקוש.