תואר ראשון בספורטתרפיה

לימודים מרתקים המשלבים בין עולמות הספורט והטיפול

בוגרי תואר ראשון בספורטתרפיה עוסקים למעשה בטיפול ושיקום כתוצאה מפציעות ספורט, אך לא רק. בנוסף לכך הם בונים תכניות אימון ועוסקים בהנחלת אורח חיים בריא למטופלים ולאנשים שהם עובדים איתם. מדובר בתואר מרתק הכולל תכנים מגוונים ויש לו ביקוש רב בשוק.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בספורטתרפיה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
לימודי ספורט תרפיה
הלימודים מתקיימים ב: קרית אונו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בספורטתרפיה
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה לומדים בספורטתרפיה?
לאלו מכן שלא בדיוק יודעים מה אתם הולכים ללמוד - אנחנו כאן בשבילכם. אתם הולכים לרכוש השכלה רחבה בכל הנוגע לעולם הכושר, הספורט התזונה והתרפיה. המשכורת בתפקיד זה היא בהחלט מתגמלת ומספקת. אתם הולכים להתמקצע בתחומים כמו: פסיכולוגית ספורט, תזונה, כושר בגיל מבוגר, כושר ספורט לגיל הצעיר, החינוך הספורטיבי, מניעת פציעות וטיפול, פירוק שריר, מדעים, הדרכת ספורט ועוד. את התואר אתם מסיימים עם קבלת תעודות אשר יפתחו לכם אין ספור דלתות בשוק העבודה כמו תעודת מדריך חדר כושר, תעודת מעסה רפואי ותעודת הידרותרפיסט.

תחום הספורטתרפיה - למי זה יכול להתאים?
אם אתם מחפשים מה ללמוד לתואר ראשון ואתם חיים את עולם הספורט, מצאתם הרגע את התואר שאתם צריכים ללמוד! אם כושר זה מגרש כדורגל אז ספורטתרפיה זה פרננדו טורס. הדבר הבא בעולם האקדמי ועולם הספורט. בואו ותבינו למה הכוונה - תואר בספורטתרפיה מביא איתו פן חדש שונה ומרענן לעולם האקדמי. אין ספק שבכל העולם, תחום הספורט ת-מ-י-ד נמצא בקדמה. הוא מדובר, הוא אטרקטיבי, הוא מושך אליו אלפי לקוחות, מתאמנים ואף גם פציעות מידי יום. מי שחובב את עולם הכושר והספורט יכול בהחלט למצוא נחת במקצוע הזה. היכולת המדהימה לרפא פציעות היא עבודה משמעותית שבה אתם תעבדו לרוב ישירות עם מטופלים אשר זקוקים לתרפיה. יכולות ריפוי אלו הן נכס.

תואר ראשון ומקצוע עם ערך מוסף
בעולמנו אשר רווי בלי סוף בכל כך הרבה סוגי ספורט וכושר יש צורך תמידי באנשי מקצוע אשר ילוו מתאמנים מתחילים, מתקדמים ומקצוענים בכל דרכם. אין ספק שתחום זה קשור קשר אחיד עם פציעות. הכל הנושא השיקומי בנושא פציעות ספורט ופירוק שריר, הם בהחלט דבר נפוץ מידי במאה ה-21. ספורטתרפיה ייתן לסטודנט את הכלים הפרקטיים ביותר כדי להוציא מן התואר את המירב.