לימודי השלמה להנדסאים לתואר ראשון

הדרך שלכם להפוך לאקדמאים וליהנות משלל אפשרויות תעסוקה רווחיות במיוחד

אם אתם בעלי תואר הנדסאי שמחפשים דרך להתקדם ולהתפתח - זה המסלול עבורכם! מדובר במסלול לימודים מאתגר ומורכב אך מקוצר שבסופו תהיו בעלי תואר אקדמי בהנדסה. מעבר לכבוד הרב, תוכלו להרחיב את אפשרויות התעסוקה שלכם ולעסוק בתפקידים מתגמלים במיוחד. מסלול הלימודים ממוקד ומאפשר העמקת הידע וביסוס התמחות בתחומי ההנדסה השונים.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי השלמה להנדסאים לתואר ראשון
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
השלמת הנדסאים לתואר ראשון
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים ללימודי השלמה להנדסאים לתואר ראשון
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מה היתרונות להשלים לימודי הנדסאים?
יתרון מובהק להשלמת לימודי הנדסה להנדסאים הוא שישנם המון מוסדות לימוד בארץ שמכירים בתעודת הנדסאי שרכשתם בכבוד ולכן אתם לא מתחילים מאפס, אלא רק משלימים את הידע המתבקש והנדרש. המתכונת שבה אתם תלמדו, תהיה קצרה וממוקדת יותר מאלו שמתחילים ללמוד הנדסה מההתחלה. התחומים בהם ניתן לרכוש הכשרת מהנדס הם אלקטרוניקה, חשמל, תוכנה, מערכות מידע ועוד.

סיבות להשלים תואר בהנדסה
מאחר ולימודי הנדסאים הינם לימודי תעודה, יש לעיתים רצון להתקדם לתפקיד יוקרתי יותר ולהפוך אותם לתואר בפני עצמו. זה מה שיגרום לכם להרוויח יותר שכר בשוק וכמובן כבוד רב עקב התפקיד הראוי לשבח. לימודי השלמה מהנדסאי למהנדס יפתחו לכם ה מ ו ן דלתות שטרם נחשפתם אליהם עד כה, אם החזקתם רק בתעודת הנדסאי. השכר גדל, היוקרה, הכבוד, הערך, היצע שוק, הביקוש והתאגר הם מה שתקבלו אם תבחרו להשלים לימודי הנדסה.

תנאי קבלה וזמן השלמה להנדסאים
כמובן שזמן התואר תלוי בכמות הידע אשר צברתם בלימודי הנדסאות שלכם מלפני שניגשתם להשלמת הנדסה. לרוב השלמת התואר לוקחת בין 3 ל-4 שנים תנאי הקבלה משתנים ממוסד לימודי כזה לאחר, יתרון גדול הוא שבכל מוסד לימודי ניתן להשלים לימודי תואר להנדסה. תנאי הקבלה לרוב הם שחלה התיישנות על לימודי הנדסאות לאחר חמש שנים אז כדאי להתחיל השלמה לפני שעובר הזמן, אין פטורים על קורסי יסוד ואם קיבלתם פטור על קורס הציון בלימודי הנדסאות צריך להיות 80 ומעלה כדי לקבל זכאות לפטור.