תואר ראשון בתולדות האומנות

לבקר במוזיאונים, ללמוד על אמנים מכל העולם

לצלול לעומקן של יצירות מפורסמות (וגם כאלה פחות מפורסמות), ללמוד על זרמים שונים באמנות, ולגלות עולם מלא יצירה והשראה. תואר ראשון בתולדות האמנות יפגיש אתכם עם נושאים מרתקים ומגוונים ויאפשר לכם לפתוח את הראש ולהרחיב את הדעת והאופקים באופן הכי יצירתי שיש.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בתולדות האומנות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
חינוך באמצעות אומנות בליווי סדנאות פדגוגיות, סיורים בתערוכות ובמוזיאונים וביקור באתרים שונים
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
מסלול מורחב ללימודי תולדות האומנות
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
תואר ראשון בתולדות האומנות
הלימודים מתקיימים ב: כל הארץ

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בתולדות האומנות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מחפשים לימודים משמעותיים? תואר מלא עניין והנאה? מסלול לימודים מתחום הרוח שכל שיעור בו מלא גילויים מסקרנים? תואר ראשון בתולדות האמנות הוא התשובה בשבילכם!

למי מתאים תואר ראשון בתולדות האמנות?
נתחיל בזה שנגיד שזה לא תואר שמתאים לכל אחד והדבר הבסיסי שתצטרכו הוא משיכה לתחום האמנות כמובן. בלעדיה יהיה לכם קשה להתמיד בלימודים ולהצליח בהם. אם אתם נהנים לחקור את תחום האמנות ולא מפחדים מדיונים שיש בהם גם מימד פילוסופי, התואר יכול להתאים לכם. אם אתם מחפשים לעסוק בתחום האמנות במגוון רחב של תפקידים, כדאי שתתחילו בלימודי תואר ראשון בתולדות האמנות. התואר משלב גם אמנות, גם היסטוריה, גם תרבות, גם חברה והוא ללא ספק אחד ממסלולי הלימוד המעניינים ביותר.

מה עושים עם תואר בתולדות האמנות?
השאלה הזו מעסיקה כמעט את כל מי שמתעניין במסלול, ובצדק. בימים בהם תואר אקדמי לא משמש רק לשם הרחבת הדעת והאופקים, זה ברור ומובן שתרצו לדעת אם יש מה לעשות איתו בשוק העבודה. אז קודם כל נרגיע ונאמר שכן, יש מה לעשות עם תואר ראשון בתולדות האמנות. תוכלו לעבוד במוזיאונים בתפקידי הדרכה שונים, תוכלו להשלים תעודת הוראה ולעסוק כמורים לאמנות, תוכלו לעבוד בתחום התערוכות (הפקה למשל), תוכלו לשלב את הלימודים עם לימודי עיצוב ולעבוד כמעצבים, וכמובן להמשיך ללימודי תואר שני ולהרחיב את תחומי העיסוק שלכם אפילו יותר.

המקומות המומלצים ללימודי תואר ראשון בתולדות האמנות
כיום ניתן ללמוד תואר בתולדות האמנות בכל אזורי הארץ במכללות ובאוניברסיטאות מצפון ועד דרום. בין המקומות המוכרים שבהם תוכלו ללמוד ניתן למנות את אוניברסיטת ת"א, מכללת בית ברל, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה ועוד. ישנם מקומות שיציעו מסלול לימודים משולב עם לימודי עיצוב כמו מכללת סמינר הקיבוצים למשל, או לימודי אמנות, חברה ותרבות במכללת ספיר. בחרו את מוסד הלימודים לפי המסלול שהוא מציע ובדקו שהוא קולע לציפיות ולדרישות שלכם.