לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בתואר ראשון במדעי המחשב?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

תואר ראשון במדעי המחשב

תואר אקדמי שיכניס אתכם עמוק לתחום ההיי-טק

בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב תיחשפו למידע ותכנים מרתקים ביותר שיעזרו לכם להיות בעלי הבנה רחבה בעולם המיחשוב. כיום, כשהמחשבים תופסים כל (אבל כל) חלקה בחיינו, הדרישה לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב היא גבוהה במיוחד. הקצב בו העניינים הטכנולוגיים מתפתחים הוא מסחרר והמחשבים חודרים לחיינו בכל תחום אפשרי. אם אתגרים אנליטיים וטכנולוגיים לא מפחידים אתכם, אם מעניין אתכם לעבוד בסביבות ממוחשבות ולרדת לרזולוציות הנמוכות ביותר - לימודי תואר ראשון במדעי המחשב בהחלט יכולים להתאים לכם.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד לתואר ראשון במדעי המחשב

במה אפשר לעבוד עם תואר במדעי המחשב?

ההתפתחות המואצת בתחומי המחשבים הביאה לכך שבוגרי מדעי המחשב נהנים משפע של אפשרויות תעסוקה. תוכלו בראש ובראשונה להשתלב בתחום ההייטק (שבישראל נחשב למפותח במיוחד..), אך בהחלט לא רק. התואר פותח דלתות רבות ומאפשר לעבוד בחברות הסלולר, התקשורת,בתוכנה ופיתוח, בתעשייה ולמעשה כמעט בכל מקום. ככה זה כשהמחשבים הפכו לכל כך מרכזיים וסביבה טכנולוגית הפכה לסביבה הפופולרית ביותר.

תנאי קבלה ללימודי מדעי המחשב

תואר ראשון במדעי המחשב נחשב לתואר שתנאי הקבלה אליו קשים במיוחד. הסיבה לכך היא, בין היתר, שתכני הלימוד הם קשים ומורכבים במיוחד ולא כולם יכולים לעמוד בהם. תנאי הקבלה הקפדניים נועדו כדי למנוע ממי שלא מתאים ללימודים את עוגמת הנפש. הלימודים כוללים מתמטיקה, תוכנה חומרה ומשלבים בין חומר עיוני לבין חומר מעשי. כדי להתקבל ללימודים תצטרכו להציג ציון פסיכומטרי גבוה (מספרו המדויק משתנה בין מוסד למוסד) ולעתים אף לעבור בחינות מיון וקבלה בנוסף לכך.

איפה לומדים מדעי המחשב לתואר ראשון?

מוסדות הלימוד שבהם אפשר ללמוד תואר זה הם רבים וניתן למצוא כאלה בכל רחבי הארץ. ניתן לבחור באוניברסיטאות או במכללות ציבוריות או פרטיות בהתאם לדרישות שלכם ולאמצעים העומדים לרשותכם. בין המוסדות המוכרים והפופולריים שבהם ניתן ללמוד את התואר נמצאים: הטכניון, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בן גוריון, מכון ויצמן ועוד. יש שיגידו שלמוסד בו תבחרו ישנה חשיבות גבוהה והשפעה על אופן השתלבותכם בשוק העבודה ויש שיחלקו על כך ויגידו שהכישורים והיכולות שלכם הם שיקבעו. כך או אחרת צפויים לכם לימודים תובעניים שבסופם תצאו עם תואר מבוקש ואפשרויות תעסוקה נרחבות.
קורס ברמנים בברמסטר לימודי משפטים לימודים במטואר פסיכומטרי