תואר ראשון בחינוך גופני

חממו את השרירים, עשו מתיחות והצטיידו בנעליים ובגדים מתאימים לספורט

בתואר ראשון בחינוך גופני אתם הולכים לעשות הרבה פעילות גופנית וגם ללמוד כיצד להעביר אותה לאחרים. לצד לימודים פורנטליים בכיתות הלימוד, תבלו הרבה שעות במגרשי הספורט וצפויות לכם שנים של למידה משולבת עם הנאה.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בחינוך גופני
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תכנית ייחודית בה תלמדו בצורה חדישה ומעניינת במתקנים מפוארים עם מיטב המומחים בתחום
הלימודים מתקיימים ב: באר שבע
מגוון התמחויות בחינוך גופני - בשייט בחינוך ימי / קידום בריאות / פנאי ונופש
הלימודים מתקיימים ב: קצרין
מעניקים לכם חווית לימוד עשירה ומגוון אפשרויות בחירה מבין שלל מגמות בתחום
הלימודים מתקיימים ב: נתניה

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ראשון בחינוך גופני
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תואר מעניין ומאתגר שכולל למידה עיונית לצד התנסויות מעשיות ועוסק גם בחינוך לספורט, גם בשיקום וגם באימון. הלימודים מתאימים לאלו שספורט זורם בדמם והם שואפים להפוך את האהבה והתחביב למקצוע מגוון ומעניין.

תואר ראשון בחינוך גופני עם תעודת הוראה
אם השאיפה והמטרה שלכם היא לעבוד כמורים לחינוך גופני תצטרכו לבחור במסלול לימודים המשלב תעודת הוראה. מסלול שכזה נמשך בדרך כלל על פני 4 שנים והוא כולל גם תכנים מעולם החינוך וגם תכנים מעולם הספורט. כחלק מהמסלול תעברו התנסות מעשית בבתי הספר ותטעמו מעבודתם של המורים לחינוך גופני. בסיום הלימודים תצטרכו לעבור סטאג' שרק בסופו תקבלו רישיון הוראה לחינוך גופני. זהו מקצוע מלא סיפוק ונתינה ותוכלו להיות חלק מחינוך לבריאות ולספורט שהם נושאים שבוערים במערכת החינוך ובבתי הספר.

נושאי הלימוד בתואר ראשון בחינוך גופני
לצד ענפי הספורט השונים ותכנים מעולם החינוך, הלימודים יעסקו גם בפיזיולוגיה, אנטומיה, ביולוגיה, התפתחות ילדים ותכנים מעולם הפסיכולוגיה. זהו מסלול מגוון ומרתק שמשלב בין תחומים שונים וכולל פעילות מעשית ענפה. שלא כמו במסלולים אחרים, כאן תבלו שעות רבות מחוץ לכיתת הלימוד: בחדרי כושר, במגרשי ספורט, בבריכת השחייה ובכל מקום אחר שניתן ללמוד בו ולעשות בו פעילות גופנים בענפי ספורט שונים.

מקומות מומלצים ללימוד תואר בחינוך גופני
לימודי חינוך גופני לתואר ראשון נחשבים למבוקשים במיוחד וניתן ללמוד אותם במכללות בכל רחבי הארץ. בין המקומות ניתן למנות את מכללת סמינר הקיבוצים בת"א, המכללה לחינוך בגבעת וושינגטון, ווינגייט כמובן, מכללת אוהלו שברמת הגולן, מכללת קיי לחינוך שבבאר שבע, ומקומות נוספים. בכל אחד ממוסדות הלימוד המסלול יראה אחרת ויינתנו בו דגשים אחרים. ההמלצה שלנו היא לבחון בקפידה מה מציע כל מוסד לימודים ולהירשם אל המקום שמציע את המסלול שהכי מעניין אתכם. בהצלחה!