תואר ברנטגנאות ודימות

מקצוע מיוחד בעל ערך ומשקל רב בבתי החולים והמרכזים הרפואיים

את קרני הרנטגן ויכולותיהן הרלוונטיות לתחום הרפואה גילו כבר לפני עשרות שנים רבות ומאז העיקרון המדעי הבסיסי מאחורי העניין לא השתנה. מה שכן משתנה ללא הפסק היא סביבת העבודה של מכוני הרנטגן שהופכת טכנולוגית יותר ומשוכללת הרבה יותר. בלימודי מקצועות הרנטגן תוכלו לקבל את כל הכלים המקצועיים להשתלבות בסביבת עבודה דינמית זו.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ברנטגנאות ודימות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
משולב עם תואר מדעי החברה והטבע - תכנית לימודים עשירה
הלימודים מתקיימים ב: אוניברסיטת בר אילן (שעורים מעשיים יתקיימו בשיבא, תל השומר)

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לתואר ברנטגנאות ודימות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
כשרפואה וטכנולוגיה נפגשים
אתם מחפשים תואר מרתק ללמוד עם שכר גבוה בתוכו? נמאס לכם לשבת בבית ולשמוע את ההורים מפצירים בכם ללמוד תואר? ישנם מגוון תארים שאתם ודאי מתלבטים ביניהם. תנו לנו להציע לכם תואר פרקטי ומרתק - תואר ברנטגנאות ודימות. מדובר בתואר שמשלב את המכשור הטכנולוגי של עולם הרפואה ואיך שני הדברים נקשרים יחד. עולם הרנטגן החל להופיע ב-1895 ועד היום הוא אחד הכלים המרכזיים בעולם הרפואה. מקצוע זה מתאים לאנשים אשר מעוניינים ללמוד טכנאות רנטגן, כיצד לתפעל אותו, לתקן ולפענח תמונות. מי שאוהב את עולם הרפואה והעולם הטכנולוגי - תואר בתחום זה בהחלט יגרום לו נחת.

מה לומדים בתואר ברנטגנאות ודימות?
אל חשש, אין לכם סיבה לדאוג מזמן התואר. הלימודים נמשכים שלוש שנים לרוב ומטרתם להקנות לאנשי מקצוע מידע על טכניקות סריקות ופענוח תמונות. אתם תלמדו נושאים מגוונים כגון: כימיה, פיסיקה, פסיכולוגיה, מדעי החיים, סטטיסטיקה, שיטות מחקר, טיפולי הקרנות, רפואה גרעינית ועוד.

כמה עולה תואר בדימות ורנטגנאות?
ברור שהמחיר של הלימודים הוא דבר חשוב עבור כולנו. לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו ללמוד בעשרות אלפי שקלים. מחירו של תואר זה הוא בסביבות 11 אלף שקלים, אתם תצטרכו ציון פסיכומטרי בציון 550 ומעלה, תעודת בגרות עם ממוצע 85 אך תנאי הקבלה משתנים ממקום למקום. חשוב לזכור שבתואר באוניברסיטה ישנם  תנאי קבלה נוקשים יותר מ-מכללה. לסיכום, תואר זה יתן לכם הכלים בעולם הרנטגן והדימות ואתם תוכלו לעבוד בבתי החולים השונים.