לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בלימודים לתואר?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

לימודים לתואר

מהנדסאי ועד מהנדס, מתואר ראשון ועד תואר שני

כמה פעמים שמעתם שהיום בלי תואר אין לכם מה לחפש בשוק העבודה? אנחנו מאמינים שבטח שמעתם את זה לא פעם והאמת? יש בזה משהו… זה לא שהתואר הוא תנאי להשתלבות בשוק העבודה אבל הוא בהחלט יכול לקדם אתכם ולפתוח בפניכם דלתות רבות. אז איך בוחרים את מסלול הלימוד לתואר? קודם כל מכניסים למשוואה את המושג "עניין". הכוונה היא שחייבת להיות לכם משיכה כלשהי לתחום ושנושאי הלימוד והעיסוק בו יעניינו אתכם באיזשהו אופן. זה לא שלא תוכלו להצליח בלי להתעניין בתחום, אבל הדרך להצלחה תהיה הרבה יותר מהירה וקלה לו יהיה לכם עניין בו.
אז במה אתם מתעניינים? לחצו על האפשרות המאימה ביותר
דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים מסלול לתואר הוא אפשרויות התעסוקה הקיימות. אנחנו מאמינים שכמעט בכל מסלול לימודים לתואר ניתן למצוא אפשרויות תעסוקה וגם אם מדובר בתחומים חופפים (ולא זהים לחלוטין) זה נחשב כאפשרות. חשוב לזכור שלימודים לתואר הם לימודים לא פשוטים אך יחד עם זאת מאתגרים ומגוונים. שימו לב כי הם דורשים נכונות רבה להשקיע וללא הנכונות הזו יהיה לכם קשה מאוד להצליח. אם תעמדו בכל הדרישות ותסיימו את הלימודים בהצלחה, תקבלו תעודה ששווה הרבה בשוק העבודה ותפתח בפניכם דלתות רבות. בהצלחה!

לימודי הנדסאים

תואר הנדסאי הוא תואר מבוקש במיוחד ולמרות שאינו נחשב ל"תואר ראשון" הוא בהחלט פותח דלתות רבות. הנדסאים מוסכמים לומדים קשה מאוד בכדי לקבל את התואר הנחשק ומדובר במקצוע נדרש שיש בו אפשרויות תעסוקה רבות. מסלול הלימודים קצר יותר מהמסלול של תואר ראשון בהנדסה אך גם הוא נרחב ומקיף. בין מסלולי ההנדסאים הקיימים ניתן למצוא : הנדסאי סאונד, הנדסאי חשמל, הנדסאי תעשיה וניהול ועוד.

לימודי הנדסה

בניגוד ללימודי הנדסאים, לימודי הנדסה אלו לימודים המזכים בתואר ראשון והם נמשכים על פרק זמן ארוך יותר. מתוקף כך הם גם נחשבים ללימודים מורכבים יותר ואפשרויות התעסוקה בהן הן רבות. בשנים האחרונות נחשבים מקצועות ההנדסה למקצועות מבוקשים ביותר וגם למקצועות יוקרתיים. תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בהנדסה משתנים מתחום לתחום וכן ממוסד אקדמי אחד למשנהו. ניתן ללמוד באוניברסיטאות וניתן ללמוד במכללות פרטיות או ציבוריות בהתאם לצרכים, לנוחיות ולהעדפות שלכם.

תואר ראשון

נהוג לומר שלימודי תואר ראשון הם תנאי הכרחי להשתלבות והצלחה בשוק התעסוקה וכמובן לפיתוח קריירה בכל תחום. המציאות בשטח מראה שמרבית הצעירים בישראל פונים ללימודי תואר ראשון בשנות העשרים לחייהם ויש כאלה שאפילו מאוחר יותר. רוב מסלולי הלימוד לתואר ראשון נמשכים כשלוש שנים ויש כאלה (הנדסה, רפואה, חינוך) שיימשכו גם יותר. הלימודים לתואר ראשון נחשבים למורכבים והם מציבים בפני הסטודנטים דרישות גבוהות. יחד עם זאת, הם מזכים אותם באפשרויות תעסוקה מרחבות ונחשבים לכאלה שפותחים דלתות רבות. תקופת הלימודים לתואר ראשון יכולה להיות תקופה נהדרת שבה תוכלו לשלב באופן מושלם בין חיי חברה עשירים לבין לימודים. מעבר לתואר שתקבלו בסופה של התקופה, ככל הנראה אתם גם תיהנו מחוויה מעשירה, מעצימה ומיוחדת במינה.

לימודים לתואר שני

אם הצלחתם לסיים בהצלחה את התואר הראשון תוכלו להירשם ללימודי תואר שני ולהמשיך להתקדם בדרככם האקדמית והמקצועית. לימודי תואר שני נמשכים בדרך כלל פחות זמן מלימודי התואר ראשון וביכולתם לפתוח לכם דלתות רבות ונוספות. תוכלו להשתלב ללימודי המשך בתחום אותו למדתם בתואר הראשון או לבחור תחום לימודים אחר. גם תואר שני, בדומה לתואר ראשון, ניתן ללמוד גם באוניבסיטאות השונות וגם במכללות. שכר הלימוד משתנה ממקום למקום וממסלול למסלול אך ברוב המקרים הוא נמוך יותר מזה שתשלמו עבור תואר ראשון.
ייעוץ לימודים ללימודים לתואר - נציג אתר לימודים