לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בקורסי הכנה לצה"ל?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

קורסי הכנה לצה"ל

קורסי ההכנה השונים יסייעו לכם להגשים את החלומות ולהשתלב במסלול הייעודי שאתם שואפים להגיע אליו. הנה חלק מהם

יש כאלה שיגידו ששום דבר לא יכין אתכם לצה"ל ושבכל מקרה מיד כשתתגייסו תקבלו שוק ללא שום קשר להכנה שתעברו. מנגד, יש שיגידו שמסלולי ההכנה השונים אולי לא יפחיתו את ההלם הראשוני אבל בהחלט יקלו עליכם את ההסתגלות ויותר מזה - יאפשרו לכם להתקבל למסלולים השונים שחלמתם להיות חלק מהם בשירות הצבאי שלכם.
אז במה אתם מתעניינים? לחצו על האפשרות המאימה ביותר
יש את אלו שחולמים על שירות קרבי באחד מהחילות הרגליים, יש שמאז שזוכרים את עצמם חלמו להיות טייסים ויש את אלו ששירות טכני הוא השאיפה שלהם.

קורסי כושר קרבי לצעירים לפני גיוס

בין הקורסים היותר מוכרים ופופלריים אפשר למצוא את קורסי הכושר הקרבי. הם מיועדים למי שחולם על שירות קרבי באחד מהיחידות הקרביות, ואפשר למצוא אותם בכל הארץ כאשר לרוב הם מיועדים לנוער בכיתות יא יב. הקורסים האלו הם פיזיים בעיקרם וכוללים שלל אימוני כושר שאמורים להביא אתכם מוכנים יותר לשירות הקרבי. הקורסים האלו יכולים לסייע לכם גם במיונים ליחידות השונות שכן תגיעו למבדקים מוכנים יותר ותגדילו את סיכויי הקבלה שלכם.

הכנה למיונים לקורס טייס בצבא

נתחיל בזה שנגיד שמאוד קשה להתקבל לקורס טייס בצה"ל והמיונים נחשבים למורכבים ומאתגרים במיוחד. הם כוללים מבדקים פסיכוטכניים, מבחני כושר, ראיונות אישיים, סימולטורים ועוד. אפשר למצוא גופים שונים שמעבירים הכנה למיונים לטייס כאשר בקורסי ההכנה השונים תתמודדו עם אתגרים זהים לאלו שתתמודדו איתם במיונים לצה"ל. האם זה הכרחי? ובכן, כמובן שיש טייסים מוצלחים וותיקים שהגיעו לאן שהגיעו ללא קורסי הכנה אבל למי שחושש ורוצה להתמודד טוב יותר, הם בהחלט מומלצים.

הכנה לשירות בצה"ל מטעם המדינה

חשוב לדעת שגם המדינה עצמה עורכת הכנות לצה"ל מתוך הבנה שאולי השוק הראשוני תמיד יהיה, אבל ככל שהחיילים ידעו מה מצפה להם הם יוכלו להתמודד עם זה טוב יותר. מינהל חברה ונוער שנמצא בתוך משרד החינוך מבצע סדנאות וקורסי הכנה לנוער לפני גיוס, כאשר הם מתקיימים במסגרת בית הספר. הקורסים כוללים הרצאות, מפגשים עם חיילים ואנשי מקצוע, גדנ"ע (שבוע המדמה צבא בבסיסי צה"ל), ותכניות נוספות שמוגדרות חובה לתלמידים בכיתות י-יב.
ייעוץ לימודים לקורסי הכנה לצה