הכנה למבחני אמי"ר

נכון שאתם יכולים להיבחן גם בלי הכנה מוקדמת, אבל ההכנה יכולה לשנות בצורה מובהקת את התוצאה שתשיגו

יש מבחנים בחיים שכמה שהם מאיימים ומטרידים, כך הם משפיעים על העתיד. מבחן אמי"ר הוא ללא ספק אחד מהם והוא בדיוק זה שיקבע אם יהיה לכם פטור מלימודי אנגלית בתואר. במידה ולא תשיגו את הפטור המיוחל הוא זה שיקבע כמה קורסים תצטרכו לקחת. מבחן אמי"ר הוא למעשה מבחן ממיין כך שאין אפשרות להיכשל בו או לא לעבור אותו. הציון שתשיגו הוא זה שיכריע את גורל לימודי האנגלית שלכם ולכן מומלץ מאוד להשקיע בהכנה אליו כדי לעבור אותו על הצד הטוב ביותר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להכנה למבחני אמי"ר
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס שיעניק לכם מיקוד אישי ודגש על מיומנויות הדיבור בשפה האנגלית
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, אשדוד, חיפה, קריות, רחובות, ירושלים
בנינו בשבילכם קורס אונליין שעושה את העבודה פי מיליון יותר יעיל (כולל כל מה שאפשר לחשוב עליו) והכי חשוב - מתחייבים שתגיעו לפטור!!!
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, באר שבע, ירושלים, חיפה, ראשל"צ, פתח תקווה
טכניקות ייחודיות להקניית הידע ולשיפור השפה האנגלית שתוביל אותכם לפטור
הלימודים מתקיימים ב: תא, ראשלצ, רחובות
הדרך לפטור מעולם לא הייתה קלה יותר -קורס אמי"ר קצר וקולע!
הלימודים מתקיימים ב: נתניה, תל אביב, ראשלצ, יבנה, יבנה, אשדוד, אשקלון, וירושלים

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים להכנה למבחני אמי"ר
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קורס הכנה למבחן אמי"ר - עד כמה הם באמת יעילים?
כפי שציינו, אפשר לגשת למבחן אמי"ר גם ללא הכנה מוקדמת שכן שלא כמו בבגרויות אין דבר כזה "לא עובר". ולמרות זאת רבים מהנבחנים מבצעים הכנה מוקדמת על מנת לשפר את הישגיהם. עד כמה זה באמת יעיל? ובכן, המציאות בשטח מוכיחה שמי שהתכונן למבחן השיג תוצאות טובות יותר שהביאו לו את הפטור המיוחל, או לחילופין הפחתה משמעותית בקורסי האנגלית שהיה צריך לקחת במהלך התואר. גם אם כרגע זה לא נראה לכם דבר כל-כך קריטי, לימודי אנגלית במהלך התואר יכולים להיות מעיקים במיוחד ומומלץ לעשות כל מה שניתן כדי להימנע מהם או לפחות להפחיתם. ניתן למצוא מגוון רחב של קורסי הכנה למבחן אמי"ר כאשר חלקם נחשבים למוצלחים יותר וחלקם לפחות. וודאו שלקחתם קורס במקום מוכר שמועבר על ידי מורים מנוסים שבקיאים בשיטות לימוד ומתן כלים להצלחה.

לא חייבים להגיע לכיתה - יש גם קורסי און ליין!
אחת ההתפתחויות המשמעותיות בשנים האחרונות היא הופעתם של קורסי הכנה לאמי"ר און ליין. זה פתר בעיות רבות לאנשים עסוקים שלא יכלו לפנות את זמנם לקורס הכנה פיזי ונאלצו לוותר עליו בגלל זה. קורסי האון ליין מאפשרים לכל אחד ללמוד בזמן ובמקום שנוח לו ולמרות שאין נוכחות ממשית בכיתה, הם נחשבים ליעילים במיוחד. גם במקרה הזה כדאי לוודא שהקורס פותח ותוכנן על ידי חברות מוכרות בעלות ניסיון בהכנה למבחני אמי"ר. במהלך הקורס תקבלו מושג על איך נראה המבחן, איך כדאי ללמוד אליו, תקבלו שיטות לפתרון יעיל ומהיר שלו ואת כל הכלים להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

כמה זה יעלה לכם והאם שווה להשקיע את הכסף? התשובות כאן
מחירי קורסי הכנה למבחן אמי"ר משתנים בהתאם לאופי הקורס (און ליין או פרונטאלי), וכן הם משתנים ממקום למקום. ישנם בתי ספר ומכונים שבהם תוכלו לבצע את ההכנה וישנם גם מורים פרטיים שמעבירים הכנה כאשר המחירים משתנים בהתאם. המחירים נעים בין כמה מאות שקלים לאלפי שקלים לקורס בן כמה מפגשים. האם הסכום שווה את זה? אם מחשבים את מחיר קורס אנגלית באוניברסיטה או במכללה מבינים שבהחלט כן. גם אם לא תשיגו פטור מלימודי אנגלית אבל כן תצליחו להפחית את מספר הקורסים זה בהחלט יהיה משתלם.