לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בהכנה למבחני אנגלית?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

הכנה למבחני אנגלית

לקבלת פטור באנגלית או בדרך למבחנים לקבלה ללימודים במוסדות לימודי בחו"ל

למרות שהלימודים מתקיימים בישראל ולמרות שהשפה השולטת בארץ היא עברית, כמעט בכל תואר שתלמדו תצטרכו לגלות בקיאות בשפה האנגלית. אחד התנאים לקבלת פטור מלימודי אנגלית בתואר ראשון הוא השגת ציון במבחן אמי"ר או בחלק האנגלית במבחן פסיכומטרי. כמובן שגם אם לא תשיגו את הפטור המיוחל דרככם ללימודי התואר לא תיחסם, אלא שתצטרכו לקחת קורסים באנגלית במהלך התואר. בנוסף לבחינות האלו, ישנן בחינות נוספות שהן ספציפיות לתארים מסוימים ובלעדיהן לא תוכלו להתקבל אל הלימודים או לסיימם בהצלחה.
לכל המודאגים מבניכם, אלו שקוראים שורות אלו וחושבים "לשבור את הכלים", רק נגיד שאין לכם באמת מה לדאוג. ישנם כיום קורסי הכנה למבחני אנגלית שבהם תקבלו ליווי צמוד כל הדרך עד לקבלה ללימודים. בקורסים תרכשו כלים וטכניקות שיסייעו לכם להתמודד עם המבחנים בקלות רבה יותר או לפחות בקושי מועט יותר.

קורסי GMAT

מבחן הג'י-מאט נחשב למבחן מאיים במיוחד והוא תנאי ראשוני לקבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים. מעבר לכך שתכני המבחן לכשעצמם הם מורכבים, הבחינה מתקיימת באנגלית, מה שמעצים את הקושי אף יותר. בקורסי ההכנה לבחינת הג'ימט תקבלו ידע תיאורטי מהותי ותוכלו לבצע תרגול אינטנסיבי לשאלות כמו אלו שיופיעו לכם בבחינה. וודאו שאתם בוחרים קורס מקצועי שמועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון ושהוא כולל את כל החומר והטכניקות הדרושות כדי לעמוד בהצלחה במבחן.


מבחני אמי"ר - איך מתכוננים?

חלומו הרטוב של כל סטודנט הוא להשיג פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר. ככה זה שהקורסים באנגלית נחשבים "לעצם בגרון" האקדמית. לשמחתם של סטודנטים רבים ישנה דרך להשיג את הפטור המיוחל והיא נקראת "מבחן אמי"ר" או "אמיר"ם". אלו מכם שיצליחו להשיג את הפטור דרך בחינת הפסיכומרי יוכלו להסתפק בכך, אולם בפני אלו שלא הצליחו עומדת ההזדמנות הנוספת בדמות מבחן אמי"ר. בנוסף לפטור, מבחני אמי"ר משמשים כבחינות מיון שדרכן יקבע כמה קורסים תצטרכו להשלים במהלך התואר. קורסי הכנה לבחינת אמי"ר יפגישו אתכם עם התכנים שיופיעו בבחינה וכן עם טכניקות וכלים שיסייעו לכם לעבור אותה בהצלחה גדולה יותר.

בחינות SAT בישראל

מבחן ה- SAT (אס. איי. טי) הוא למעשה המבחן המקביל לפסיכומטרי וכל מי שרוצה להתקבל למוסד לימודים בארה"ב יידרש לעבור אותו. אז גם אם עשיתם את הבחינה הפסיכומטרית והשגתם ציון יפה לכל הדעות, זה לא יספיק לכם כדי להתקבל ללימודים במוסדות אקמאיים בארה"ב. לשם כך תידרשו להיבחן בבחינת אסאייטי שהיא, מן הסתם, כל כולה באנגלית. קורסי ההכנה לבחינות SAT יסייעו לכם להתמודד ביתר קלות עם הבחינה ויחשפו אתכם לטכניקות, כלים חשובים וכמובן לתרגול אינטנסיבי לקראת הבחינה. בין הדברים שתלמדו בקורס יהיו טכניקות לשיפור אוצר המילים, לקריאה מהירה יותר ולשיפור הביצועים שלכם הן בחלק המילולי והן בזה הכמותי. ההכנה יכולה לשפר באופן מובהק את סיכויי הצלחתכם בבחינה ובקבלה למוסד עליו אתם חולמים.
ייעוץ לימודים להכנה למבחני אנגלית - נציג אתר לימודים