מכינה לשיפור והשלמת בגרויות

אי עמידה בתנאי קבלה ללימודים זה לחלשים! אתם לא חלשים

אם הגעתם לכאן אז אתם ממש לא מאלו שמוכנים לוותר לעצמם. לא עומדים בתנאי הסף למסלול הלימודים ולמוסדות הלימודים שמעניינים אתכם? יש מה לעשות. נכון, זה לוקח זמן ומצריך מכם את כל הרצינות שלימודים דורשים מכם אבל לימודים במכינה יקצרו לכם את הדרך לאקדמיה ויפתחו לכם את הדלתות הנכונות.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים למכינה לשיפור והשלמת בגרויות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מכינה מיוחדת לגילאי +30
הלימודים מתקיימים ב: אור יהודה
מסירות והשקעה בקידום שלכם במסלול ישיר- ללא צורך בבחינות ארציות!
הלימודים מתקיימים ב: נתניה
מסלול לימודים שמותאם לצרכיו ויכולתיו של הסטודנט
הלימודים מתקיימים ב: מועצה אזורית באר טוביה (ניתן להגיע ברכבת)
מסלולי מכינות לבחירה - מכינה ייעודית שנתית / ייעודית מקוצרת / קדם ייעודית -מקנים ידע, מיומנויות חשיבה ושיטות למידה להצלחה אקדמית
הלימודים מתקיימים ב: קצרין
מכשירים מועמדים ללימודים אקדמיים באמצעות פיתוח כושר חשיבה.
הלימודים מתקיימים ב: אשדוד, באר שבע

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים למכינה לשיפור והשלמת בגרויות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מי צריך מכינה לשיפור והשלמת בגרויות?
ובכן כרגע אתם אחרי צבא וככל הנראה אתם מחפשים מה  ללמוד ואיפה. אין מה לעשות - רובנו לא יכולים ללמוד בדיוק איפה שנרצה כי לכל מוסד אקדמי יש התנאים שלו לכניסה. בשביל למנוע מעצמנו ללמוד במקום פשוט מידי שלא לרמתנו, מומלץ להירשם למכינה או לשפר את הבגרויות. מכינה היא סוג של הכנה למה שתעברו באוניברסיטה בלימודים לתואר וכך האוניברסיטה בודקת האם אתם יכולים לעמוד בתנאים ובלחץ שלה.שיפור הבגרויות נועד למי שרוצה להתקבל למוסד אקדמי דרוש ממוצע בגרויות גבוה. אל חשש, תמיד אפשר לשפר.

''למה לי לשפר בכלל?''
אם אתם מאלו שלא מעוניינים להתפשר בנוגע לעתיד שלהם, הגיע הזמן שתתחילו לשפר את הבגרויות ותעשו מכינה. הדבר יפתח לכם בצורה עצומה את האופציות ומקומות הלמידה שאתם תרצו. יהיו לכם יותר אופציות ויותר מקומות שיסכימו שתלמדו אצלם. ממוצע גבוה יותר בבגרויות יתן לכם להשתלב במוסדות לימוד איכותיות יותר ואילו מכינה, תגרום לכם להתאקלם מהר יותר. אם אתם תרצו להתקדם בחיים ולהגיע לתפקידי מפתח גדולים בחברות שולטות, אתם תהיו חייבים להוכיח את עצמכם ולהיות עם הישגים גדולים ומשפיעים כדי שהם יתעלו לכם את הדרך אל ההצלחה.

הדילמה הקשה - מכללה או אוניברסיטה?
אם חקרתם את הנושא אתם ודאי יודעים של סטודנטים יוצאי אוניברסיטה יש יותר סיכוי להתקבל לעבודות בכירות מאשר לסטודנטים יוצאי מכללה. הסיבה היא ש אוניברסיטה היא יותר קשה בחומר הלימודי שלה ויותר אגרסיבית בתנאי הקבלה שלה. כדי להיכנס לאוניברסיטה לרוב, אתם תצטרכו ציוני בגרות גבוהים ופסיכומטרי גבוה (תלוי מה תבחרו ללמוד) בסופו של דבר אם אתם מסתפקים במכללה זה בסדר. אם אתם מעוניינים ללכת עד הסוף. מומלץ להירשם למכינה או לשפר בגרויות. מדובר על העתיד שלכם, אין מקום פה לעצלנות.