מכינות ערב

הדרך שלכם להשלים בגרויות, ללמוד לפסיכומטרי או להתכונן ללימודים האקדמאים מבלי להפסיד עבודה

רבים מהאנשים שמבקשים להשלים בגרויות או ללמוד במכינות  קדם אקדמיות נתקלים בקשיים בגלל  שהלימודים מתקיימים בבוקר והם נאלצים לוותר על שעות עבודה. מכינות ערב נותנות פיתרון ומאפשרות ללמוד מבלי להפסיד עבודה או כל דבר אחר. כאן תמצאו מכינות ערב באזורים שונים בארץ, כדי שלא תצטרכו לוותר על חלום הלימודים החשוב כל-כך.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים למכינות ערב
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מכינה לגילאי +30 במתכונת לימודי ערב
הלימודים מתקיימים ב: אור יהודה
מכינה קדם אקדמית לגילאי 30 פלוס בשיטת למידה ייחודית
הלימודים מתקיימים ב: עמק יזרעאל
מכינה אקדמית בלימודי ערב
הלימודים מתקיימים ב: עכו

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים למכינות ערב
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
יתרונות במכינת ערב
יתרונות רבים במכינת ערב זה לא דבר שקשה למצוא, יש המון. לדוגמה אם אתם תלמדו במכינת ערב אתם תוכלו לשלב עבודה בשעות הבוקר עם הלימודים. אתם תוכלו גם לישון יותר מאוחר בלילה ולקום בצהריים, אתם תוכלו לתעל את שעות הבוקר לספורט, תחביבים ועוד.

מכינת ערב - למי זה מיועד?
ובכן לא לכל אוניברסיטה או מכללה ניתן להתקבל בכל מקצוע שרוצים. בשביל זה לאותו מוסד לימודי יש תנאי - לעבור מכינה קדם לימודית ואז יהיה ניתן להתקבל. המכינה תפקידה לבדוק האם אתם תוכלו להתמודד עם האתגר והקשיים הרבים בלימודים במוסד אקדמי. המכינה מיועדת לסטודנטים שציון הבגרות שלהם או הפסיכומטרי לא מספיק גבוה בשביל תנאי הסף ללימודים אוניברסיטה.

קדמו את עצמכם ללימודים אקדמיים במקביל לעבודה
אתם ככל הנראה סטודנטים מתחילים שעסוקים בבקרים. כנראה אתם עובדים, אולי יש לכם עיסוק אחר בבוקר המונע מכם ללמוד באופן סדיר במכינה ואתם מיואשים עקב השעות שלא מסתדרות לכם. ובכן יש פתרון! ישנן מכינות אשר ילמדו אתכם מה שאתם צריכים, בערב. בשעות נוחות שיתאימו ללוז הצפוף שלכם. מי שלומד במכינת ערב הם סטודנטים אשר אין ביכולתם ללמוד בבקרים עקב עבודה או לימודים אחרים או פשוט אנשים שמעדיפים את הערב על פני השעות המוקדמות של היום.