מכינה ייעודית למגזר הערבי

הדרך שלכם להתכונן בצורה הטובה והמקצועית ביותר ללימודי ההנדסה המאתגרים והמורכבים

תואר ראשון בהנדסה אינו דבר פשוט ועם זאת הוא פותח דלתות רבות ושלל אפשרויות תעסוקה. בני המגזר הערבי נתקלים לא פעם בקשיים במהלך הלימודים ולכן המכינות המיועדות עבורם הן הדרך הטובה ביותר להתכונן ללימודים האלו. כאן תרכשו ידע וכלים שישפרו את סיכויי ההצלחה שלכם במהלך לימודי התואר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים למכינה ייעודית למגזר הערבי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מכינה קדם אקדמית לדוברי ערבית
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים למכינה ייעודית למגזר הערבי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
מכינה למגזר הערבי - קצת הסברים
כן זה ברור לנו, זה בהחלט מתסכל לפעמים. אתם מוכנים ללמוד, כבר בחרתם מוסד לימודי שנראה לכם טוב והופה - אותו מוסד דורש שתעברו מכינה ורק אז אולי תוכלו להתקבל ולהתחיל ללמוד. מכינה ייעודית היא בעצם שלב שאתם בתור סטודנטים תצטרכו לעבור כדי להתקבל למוסד האקדמי לימודי שבחרתם. ככל הנראה הסיבות למכינה הן בדרך כלל: ציון לא מספק בתעודת בגרות, העדר תעודת בגרות, פסיכומטרי נמוך ועוד. מכינה היא סוג של הכנה למה שאתם הולכים ללמוד במוסד הלימודי ומטרתה היא לבחון האם אתם באמת תעמדו בזה ואתם כשירים ללימודים ברמה שאותו מוסד אקדמי מאפשר.

מכינה ייעודית להנדסה, האם זה שווה את המאמץ?
אתם חדורי מוטיבציה להתחיל ללמוד אך קודם הכל תצטרכו להשקיע במכינה? הכל בסדר. זה עוד שלב שתצטרכו לעבור כדי לזכות ללמוד היכן שרציתם. לאחר המהפכה התעשייתית כל נושא ההנדסה הפך אטרקטיבי וישנם המון סטודנטים שחפצים ללמוד את המקצוע המבוקש. הוא מבטיח משכורת בין הגבוהות בשוק העבודה וזהו אולי מבין המקצועות היוקרתיים ביותר אשר ניתן ללמוד. הנדסה מדברת על שלל אופציות כמו: הנדסת חשמל, לימודי הנדסת בניין, הנדסת מכונות, הנדסת מערכות, הנדסת תקשורת, מחשבים ועוד.

שילוב בני המגזר הערבי בתחומי ההנדסה
אם אתם חלק מהמגזר הערבי בטח עלתה בכם השאלה האם ישנה מכינה אשר מותאמת לכם במיוחד? התשובה היא כן! למגזר הערבי אשר מתקשה למצוא עבודה בארץ, מקצוע המהנדס הוא בהחלט פתרון מבריק באופן מובהק. הוא יאפשר שילוב המגזר בתוך מקצועות אלו. עבודה כמהנדס היא עבודה הדורשת מחויבות, אחריות, יצירתיות, אמביציה וכוח מנטלי רב. סטודנטים ערביים אשר לא עשו בגרות מלאה או דילגו על הפסיכומטרי, יוכלו לקבל צאנס נוסף בזה שיגשו למכינה ייעודית וכך יוכלו להשתלב בכבוד במשק עם מקצוע מכובד ולנסות להתקבל למוסד אקדמי המלמד הנדסה.