לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים במכינות קדם אקדמיות?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

מכינות קדם אקדמיות

המסלול המועדף לקבלה ללימודי תואר ראשון

לבחינות הבגרות יש משקל גדול בקבלה ללימודי תואר ראשון ולכן אלו שהעדיפו לבלות בים או בדשא עלולים להיתקל בבעיה. הבשורה המשמחת בכל הסיפור היא שיש הזדמנות שנייה וניתן לגשת בשנית לבחינות הבגרות ולנסות הפעם להשיג את הציונים הדרושים. במכינות הקדם אקדמיות תוכלו ללמוד באופן ממוקד אל מבחני הבגרות ולנסות להשיג את הציונים הדרושים לכם. בנוסף לבחינות בגרות, ניתן ללמוד במכינות קורסי מבוא לתואר שתלמדו, פסיכומטרי, ומסלולים נוספים.

למה כדאי ללכת למכינה קדם אקדמית?

העניין עם המכינות הקדם אקדמיות הוא שהן מכינות אתכם ללימודים אקדמאים. זה אומר שהלימודים בהן יסייעו לכם להיכנס ל"ראש" של לימודים במסגרת מכללה או אוניברסיטה ויקלו על הלימודים בהמשך. התחלת הלימודים במסלול האקדמי מלווה בשוק לא קטן והמכינות הקדם אקדמיות בהחלט מרככות את המכה. אז נכון שאפשר להשלים בגרויות לבד, נכון גם שאפשר ללמוד ללא קורסי מבוא מקצועיים, אבל המסגרת שנותנת המכינה הקדם אקדמית בהחלט חשובה ומועילה ומכינה היטב את הקרקע לקראת המסלול התובעני של לימודי תואר ראשון.

מכינות קדם אקדמיות ייעודיות

פרט למכינות הקדם אקדמיות שבהן ניתן להשלים או לשפר בגרויות ישנן המכינות הייעודיות שמכינות אתכם באופן ספציפי למסלול הלימודים שבו תלמדו. במכינות הייעודיות תקבלו הכנה משמעותית ללימודי התואר תוך עריכת הכרות מעמיקה עם מושגים ותכנים רלוונטיים. מדובר למעשה בקורסי מבוא מקצועיים שיאפשרו לכם להגיע מוכנים הרבה יותר אל לימודי התואר. אלו יכולות להיות מכינות ללימודי הנדסה, מכינות ללימודי טבע, אמנות וכו'. המכינות נותנות מסגרת לימודית חשובה, כמו גם מעשירות בידע חשוב ולכן הן מסייעות בשלב הבא של הלימודים לתואר ראשון.

מכינות לגילאי 30 פלוס

המכינות הקדם אקדמיות לגילאי 30+ מציעות תכנית לימודים מיוחדת שמותאמת לאופי האוכלוסייה הזה. במהלך הלימודים עוסקים בתכנים שיופיעו בבחינות ורוכשים מיומנויות לימודיות חשובות שיסייעו בהמשך הדרך. לימודים הם אף פעם לא דבר פשוט וקל אולם בגילאים האלה הם יכולים להיות מורכבים הרבה יותר. למרות שמרבית הצעירים מתחילים את דרכם הלימודים בראשית שנות העשרים, ישנם את אלו שיעשו זאת בגיל מאוחר יותר. למרות שזה לא הופך את הסיפור לקל יותר, בהחלט אין סיבה לוותר על החלום. המכינות הקדם אקדמיות יעזרו לכם להגשים את החלום וידאגו שתקבלו את כל הכלים הדרושים כדי להצליח.
ייעוץ לימודים למכינות קדם אקדמיות - נציג אתר לימודים