שיפור והשלמת בגרויות

הזדמנות שניה להגיע לתעודת בגרות ראויה שתפתח לכם דלתות

גם אם בזמן התיכון העדפתם לבלות בחוף הים או בדשא ולעשות כל מה שהוא לא לימודים, זה לא מאוחר מידי. גם אם דווקא כן למדתם והשקעתם אבל לא השגתם את הציון הדרוש כדי להגשים את החלום האקדמי שלכם, זה עדיין לא סוף פסוק. גם לכם מגיעה הזדמנות שנייה וגם אתם תוכלו להתקבל לחוגי הלימוד המבוקשים ביותר.
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לשיפור והשלמת בגרויות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
כל הכלים הנדרשים להצלחה שלכם, נמצאים בדיוק כאן!
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, אשדוד, אשקלון, באר שבע, חדרה, ירושלים, מודיעין, נתניה, עפולה, חיפה, קריון
ללמוד בצורה הנכונה והמדוייקת ביותר - זה אנקורי !!!
הלימודים מתקיימים ב: ראשון לציון, ת"א, פ"ת, ירושלים, צפון, אשדוד, רעננה, חיפה
שיפור והשלמת בגרויות -התאמת מסלול לימודים באופן אישי וייעוץ מקצועי
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, אשדוד, חיפה, קריות, רחובות, ירושלים
סדנאות לימוד מתקדמות להתמודדות עם האתגרים העיקריים הכרוכים בלמידה
הלימודים מתקיימים ב: נתניה, תל אביב, ראשלצ, יבנה, יבנה, אשדוד, אשקלון, וירושלים
אצלנו לומדים בצורה חוויתית ומקבלים את ארגז הכלים הכי מתקדם בתחום
הלימודים מתקיימים ב: תא, ראשלצ, רחובות
מסלול הכנה לשיפור בגרויות
הלימודים מתקיימים ב: אריאל
מכינה לבגרות במכללה האקדמית גליל מערבי
הלימודים מתקיימים ב: עכו
מכינה ביחידה ללימודים קדם אקדמיים
הלימודים מתקיימים ב: כרמיאל

צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות הלימוד הנבחרים לשיפור והשלמת בגרויות
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שתבחרו ולא יעשה בהם שימוש אחר!
תצטרכו לעבוד קשה ולהתאמץ, ולהשקיע זמן וכסף - אבל זה בהחלט שווה את זה. כאן תמצאו את כל המידע שחשוב לדעת על שיפור בגרויות, השלמת בגרויות, עלויות ומוסדות לימוד שבהם כדאי ללמוד לקראת המבחנים.

השלמת בגרויות - איפה לומדים?
האפשרויות הן רבות והבחירה צריכה להיות שלכם ובהתאם לדרישות ולציפיות שלכם. ניתן ללמוד אצל מורים פרטיים שיכינו אתכם לבחינות בקצב שלכם ובאופן פרטני המשלב גם לימודים בבית וגם לימודים עם המורה. כמו כן ניתן להירשם למכינות קדם אקדמיות שנמצאות במכללות השונות ולעבור שם את ההכנה לבגרות. במקרה זה הלמידה תהיה בכיתות לימוד עם סטודנטים נוספים וכמובן שתצטרכו ללמוד גם בבית על מנת להצליח להוציא את הציון הדרוש לכם.

שיפור ציוני בגרות לקראת לימודים אקדמיים
חלמתם כל החיים על מסלול לימודים מסוים, השקעתם בלמידה לבגרויות בתיכון, השקעתם בפסיכומטרי אבל זה עדיין לא מספיק בשביל שתתקבלו למסלול הנחשק? יש מה לעשות! שיפור בגרויות יאפשר לכם להעלות את הממוצע שלכם ולהגדיל את סיכויי קבלתכם למסלול. תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי , תוכלו לקחת מורה פרטי ותוכלו להירשם למכינה או מכון הכנה לבגרות. חשוב לפנות לכך זמן פנוי ולהשקיע את כל מרצכם בתחום. קחו את העזרה הדרושה לכם והקדישו את כל התקופה הקרובה כדי ללמוד.

השלמת בגרויות - כמה זה עולה?
נהוג לשלם על שיפור והשלמת בגרויות לפי הקורסים שתקחו. הכוונה היא שאם אתם צריכים להשלים רק 2 בגרויות, תצטרכו לקחת 2 קורסים והמחיר ייקבע בהתאם לכך. מחיר קורס השלמת בגרויות משתנה ממקום למקום אך לרוב הוא נע סביב סכום של כמה אלפי שקלים. המחיר הסופי תלוי בתחום הלימודים (יש תחומים יקרים יותר מאחרים).  לימודים במכינה להשלמת בגרויות (מספר יחידות) יצאו משתלמים יותר מאשר לשלם על כל קורס בנפרד וינועו סביב 9000-15000 ש"ח. חשוב לערוך השוואת מחירים ולראות מה מציעים לכם בכל מקום. כך תוכלו למצוא את העיסקה המשתלמת ביותר ללימודי השלמת בגרויות. לימודים אצל מורה פרטי יהיו יקרים יותר, מטבע הדברים, אך יש אנשים שעבורם הליווי האישי והצמוד הוא היעיל ביותר.