לימודים

קורסי הכנה לפסיכומטרי

הכנה מקצועית ומנטאלית לפסיכומטרי

אומרים עליה שהיא הקשה מכולן ושאחרי שתעברו אותה אתם יכולים לעבור את הכל. זו הבחינה שזכתה ליחסי הציבור הגרועים ביותר והיא נחשבת לאימה הגדולה של הסטודנטים לעתיד.
בחרו מוסדות לימוד לקורסי הכנה לפסיכומטרי וקבלו שיחה מיועץ הלימודים של המוסד
צרו קשר עם יועצי לימודים של מוסדות לימוד לקורסי הכנה לפסיכומטרי
התחייבות: הפרטים שלכם ישלחו רק למוסדות שבחרתם ולא יעשה בהם שימוש אחר!
קשה או לא קשה, מאיימת או לא מאיימת - את בחינת הפסיכומטרי צריך לעבור והיא כרטיס הכניסה שלכם אל מסלול הלימודים שאתם חולמים עליו. אז איך הופכים אותה למשימה אפשרית? באמצעות קורס הכנה לפסיכומטרי. קורסי הכנה לפסיכומטרי, כשמם כן הם. יכינו אתכם לבחינה וידאגו שתגיעו אליה כשאתם יכולים להתמודד איתה ואפילו להצליח בה.

מכוני הכנה לפסיכומטרי

ברחבי הארץ פזורים שלל מכוני הכנה שמציעים קורסי הכנה למבחן פסיכומטרי. הקורסים נמשכים בדרך כלל מספר חודשים והם מתקיימים לאורך כל השנה, בהתאמה אל מועדי בחינות הפסיכומטרי. מורים לפסיכומטרי אלו נבחנים לשעבר שהשיגו ציונים גבוהים במיוחד ועברו את ההכשרה המתאימה כדי להכין אחרים לבחינה. ישנה אפשרות ללימודי ערב או ללימודי בוקר ובכיתות יהיו בדרך כלל מספר תלמידים נמוך יחסית לכיתות שבהן למדתם בבית הספר היסודי או התיכון. ישנם גם מכונים שמציעים קורס פסיכומטרי ללקויי למידה ובו שיטות הלימוד יהיו שונות ויותאמו לצרכים הייחודיים של בעלי הלקויות. במהלך הקורס תיחשפו לשיטות פעולה, לניהול זמנים ולכל החומר שיופיע בבחינה. זוהי הדרך הטובה ביותר לעמוד מול המבחן המאיים ואם תפנו לכך את הזמן הראוי ותשקיעו מאמץ גדול, תוכלו לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם.

עלות קורס פסיכומטרי במכוני הכנה

המחיר של קורס פסיכומטרי משתנה ממכון אחד לאחר אך ברוב המקרים הוא נע סביב כמה אלפי שקלים. הסיבה לעלות הגבוהה (יחסית) טמונה בליווי הצמוד שתקבלו מהמרצים ובהשקעה הגדולה שלהם בכם. שימו לב שישנם מכוני הכנה שמוכרים ע"י משרד הביטחון, מה שאומר שתוכלו לנצל את כספי הפיקדון הצבאי ולשלם באמצעותם. זה יאפשר לכם להתחיל ללמוד גם אם לא הספקתם לחסוך את הסכום הדרוש עבור הקורס ולמעשה להתחיל ללמוד מיד עם שחרורכם מצה"ל או מהשירות הלאומי.

קורס פסיכומטרי פרטי

אלו מכם שנרתעים מכיתות עם מספר משתתפים וזקוקים להדרכה אישית ופרטנית, יוכלו לבחור בקורס פסיכומטרי פרטי. במקרה זה יהיה לכם מורה פרטי לפסיכומטרי שיעבוד אתכם בקצב שלכם ובהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. העלות במקרה זה תהיה גבוהה יותר אך יהיו פעמים שזה יהיה כדאי להשקיע את המחיר הגבוה. היתרונות בקורס פסיכומטרי פרטי הם רבים והיחס האישי והצמוד שתקבלו בהחלט יכול להגדיל את סיכויי הצלחתכם.
ייעוץ לימודים לקורסי הכנה לפסיכומטרי - נציג אתר לימודים