לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים בפסיכומטרי?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

פסיכומטרי

כל אפשרויות ההכנה לבחינה המאיימת מכולן, או לפחות זו שזכתה ליחסי הציבור הגרועים ביותר...

למרות שהיא נחשבת לכל כך נוראית ומאיימת, כמעט כל מי שילמד לימודים אקדמיים ייבחן בה בסופו של דבר. ככה זה כשאחד מתנאי הקבלה הבסיסיים למוסדות הלימוד האקדמיים כולל ציון מסוים בבחינת הפסיכומטרי. זה נכון שאפשר להישען על ציוני בחינות הבגרות, אבל לך תנסה להיזכר איפה היית ומה עשית בתקופת התיכון שהשגת ציונים, איך לומר? לא משהו.
בלית ברירה ובחששות כבדים ניגשים מידי שנה המוני צעירים אל הבחינה המפחידה מכולם. העניין עם בחינת הפסיכומטרי הוא שהכנה טובה ורצינית בהחלט יכולה לשפר את ההישגים שלכם. ניתן למצוא כיום מספר גדול של מכוני הכנה לפסיכומטרי כאשר כל אחד מהם ינסה למשוך אתכם ללמוד דווקא אצלו. בקורסי ההכנה תלמדו כלים וטכניקות לפתרון מהיר ויעיל של הבחינה ותערכו תרגולים אינטנסיביים שיכינו אתכם ככל הניתן לרגע האמת בו תיבחנו.

קורסי הכנה לפסיכומטרי

קורסי ההכנה הפרונטאלים לפופולריים ביותר וכמעט אין מי שבוחר בלמידה עצמית לבחינת הפסיכומטרי. כמובן שאפשר ללמוד לבד ואין שום חוק שייחייב אתכם להירשם לקורס מסודר, אלא שהלמידה העצמית במקרה הזה היא קשה ומורכבת במיוחד. קורסי הפסיכומטרי מציעים הדרכות מקצועיים שמועברות על ידי מרצים מנוסים ובהן תוכלו לשפר את המיומנויות שלכם ולהגיע מוכנים יותר לבחינה. במהלך הקורס תיפגשו עם שיטות וטכניקות שיאפשרו לכם להתמודד בקלות רבה יותר עם איום הפסיכומטרי ולשפר את הישגיכם. תלמדו שיטות לניהול זמן, להעשרת אוצר המילים, לפתרון מהיר ויעיל של שאלות ועוד.

על קורס פסיכומטרי וקשיי למידה

ליקויי למידה הם שם כולל למגוון של קשיים בתחום של המיומנויות הלימודיות. אלו הסובלים מליקוי למידה נתקלים בקושי משמעותי בכל תחומי הלימוד, עוד משלב בית הספר היסודי וכמובן שגם בלימודים לבחינת הפסיכומטרי. אם אתם סובלים מליקויי למידה חשוב שתדעו שישנם קורסים המותאמים במיוחד עבורכם. בנוסף לתכנית לימודים שתאפשר לכם להגיע להישגים יפים, תקבלו הקלות משמעותיות במהלך הבחינה, דבר שיסייע לכם להתמודד איתה בקלות רבה יותר. קורס פסיכומטרי לליקויי למידה כולל, ברוב המקרים, למידה בקבוצות קטנות והוא מועבר על ידי מרצים שבקיאים בתחום של לקויות למידה. מדובר בקורס שמותאם באופן ייחודי אל המאפיינים של ליקויי הלמידה והוא כולל ליווי צמוד ומקיף ותכנית לימודים אישית שמותאמת ליכולות של כל אחד מהסטודנטים. הקורס הייחודי הזה יאפשר לכם להתמודד טוב יותר עם הבחינה המאיימת הזו ולממש את הפוטנציאל האישי שלכם.

כמה עולה קורס פסיכומטרי?

קורסי ההכנה לפסיכומטרי אלו קורסים אינטנסיביים למדי שכוללים מספר רב של מפגשים ותכנים רבים. העלות של הקורסים האלו משתנה ממכון אחד לאחר אך היא נעה סביב סכום של אלפי שקלים. למרות שנדמה לכאורה כי מדובר בהוצאה גבוהה, היא בהחלט משתלמת. למידה עצמית לבחינת הפסיכומטרי אמנם תחסוך לכם את עלויות הקורס, אך היא יכולה להיות קשה ומורכבת ואתם עלולים שלא לממש את הפוטנציאל המלא שלכם. במקומות רבים ניתן ללמוד לבחינת הפסיכומטרי על חשבון כספי הפיקדון הצבאי שלכם, דבר שיקל עליכם ויסייע לכם לעמוד בתשלום.
ייעוץ לימודים לפסיכומטרי - נציג אתר לימודים