לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים במכינות לעיצוב ואומנות?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

מכינות לעיצוב ואומנות

מעצבים לכם דרך ללימודי עיצוב במוסדות המובילים

יש מסלולי לימוד שידרשו מכם ציון פסיכומטרי מסוים, יש כאלה שידרשו מכם ציון בגרות כזה או אחר ויש את אלו שידרשו מכם להציג תיק עבודות. מדובר בדרך כלל במוסדות לימודים מתחום האמנות שכדי להתקבל אליהם תצטרכו תיק עבודות שיעמוד בדרישות השונות. אז מה עושה מי שמעוניין בלימודי אמנות אך לא צבר מספיק וותק וניסיון ואין ברשותו תיק עבודות? מה עושה מי שאמנם מחזיק בתיק עבודות אך זה אינו עומד בדרישות המוסד? נרשם למכינות לאמנות כמובן. המכינות, כשמן כן הן, מכינות את הסטודנטים לעתיד לקבלה ללימודים במוסד שבו הם חושקים.
לימודי מכינה יאפשרו לכם להכיר מושגים חשובים (שילוו אתכם במהלך כל תקופת הלימודים), כמו גם לעבוד על תיק עבודות אישי ונרחב שישמש אתכם בהמשך דרככם. במכינות תקבלו ליווי צמוד ומקיף כל הדרך עד ללימודי תואר ראשון (או לימודי תעודה) באמנות. לפני שבוחרים מכינה לאמנות יש לשים לב שהיא מתאימה למוסד בו אתם רוצים ללמוד או שהיא מגבילה למוסדות ספציפיים. לימודי מכינה לאמנות נמשכים בדרך כלל כשנה אולם ישנן מכינות שיציעו לכם מסלולים מקוצרים יותר של חצי שנה. ניתן לבחור בין לימודי יום לבין לימודי ערב וכך להתאים את הלימודים לצרכיכם האישיים.

מכינות ללימודי אדריכלות

לימודי אדריכלות אלו לימודים מבוקשים ביותר בארץ ותנאי הקבלה אליהם נחשבים לנוקשים במיוחד. בנוסף לציון פסיכומטרי ובגרות גבוהים תצטרכו להציג תיק עבודות שדרכו יבחנו את ההתאמה שלכם ללימודים. ברור ומובן שלרבים אין תיק כזה משום שהם נמצאים רק בתחילת דרכם. בלימודי המכינות לאדריכלות תעבדו בדיוק על תיק שכזה ותערכו הכרות מעמיקה עם מושגים ותכנים שילוו אתכם במהלך התואר. הלימודים במכינה בהחלט יכולים לשפר את סיכויים להתקבל ללימודים וגם לסיים אותם בהצלחה לאחר שתתקבלו.

מכינות ללימודי עיצוב

בדומה ללימודי האדריכלות, גם עבור לימודי עיצוב תצטרכו לרוב להציג תיק עבודות מרשים שייתן למוסדות הלימוד מושג על יכולותיכם האמנותיות. הלימודים במכינות לעיצוב ילוו אתכם בדרך ליצירת תיק עבודות משלכם (במידה ואין לכם) או להעשיר ולשפר את התיק הקיים (במידה ויש לכם). במכינות ללימודי עיצוב תרכשו כלים וידע שישפר את סיכויי קבלתכם ויאפשר לכם להתחיל ללמוד במוסד עליו אתם חולמים. למרות שמדובר ב"עיכוב" מסוים זה בהחלט עשוי להשתלם לכם בסופו של דבר.

מי צריך מכינה לאמנות?

לימודי המכינות לאמנות מתאימים לכל אותם אלו שניסו להתקבל ללימודי אמנות ולא הצליחו או לאלו שעדיין לא ניסו כי הם מרגישים שחסרים להם הכלים הדרושים כדי להתקבל. פעמים רבות לימודי מכינה לאמנות הם נחוצים ובלעדיהם לא תוכלו להתקבל ופעמים אחרות הם יתנו לכם ביטחון וישפרו את סיכויי הצלחתם בלימודים. במהלך הלימודים תקבלו הזדמנות יקרה להעשיר את הידע שלכם ולהגיע ללימודים מוכנים בהרבה, דבר שיעניק לכם יתרון גדול.
ייעוץ לימודים למכינות לעיצוב ואומנות - נציג אתר לימודים