לימודי פסיכומטרי

ללמוד את השיטות להצלחה וכדי לנצח את הבחינה הזו. משימה אפשרית בהחלט!

בדרך לתואר הראשון עוצרים בפסיכומטרי! אז לא, זו לא תחנה יפה או נעימה במיוחד, אבל היא בהחלט תחנת חובה. יש כאלו שיוכלו להתקבל ללימודים אקדמאים גם ללא פסיכומטרי (ובזכות ציוני בגרות מרשימים), אבל הרוב הגדול לא יוכל לחמוק מלימודי פסיכומטרי כדי להתקבל לתואר ראשון.
טרם עודכנו מוסדות לימודי עבור לימודי פסיכומטרי
ההמלצה שלנו היא לשנות גישה ולא להסתכל על מבחן הפסיכומטרי כעל האויב הגדול שלנו, אלא כעל אמצעי להשגת המטרות. אחרי הכל, עברו אותו לפניכם ויעברו אותו גם אחריכם ויש לכם סיכוי גדול מאוד להתמודד איתו בהצלחה ולהשיג ציון מספק. איך עושים את זה? קודם כל נרגעים ודבר שני בודקים את האפשרות של קורסי הכנה לפסיכומטרי.

איך בוחרים קורס פסיכומטרי?
יש כאלו שחושבים שקל יותר לבחור מכללה או אוניברסיטה מאשר לבחון מכון הכנה לפסיכומטרי. ההיצע הוא עצום, האפשרויות הן מגוונות ואתם אלו שצריכים לקחת את ההחלטה. ישנם קורסי פסיכומטרי במכונים מוכרים וותיקים, ישנם קורסי פסיכומטרי פרטיים, ישנם כאלה שמועברים במכינות בתוך מכללות וישנה גם את האפשרות לקחת קורס אינטרנטי וללמוד בעצמכם בבית. אז איך בוחרים? המלצות של חברים יוכלו לעזור אך בשורה התחתונה עליכם ללכת עם תחושת הבטן שלכם ועם מה שמתאים לכם. קשה לכם לדמיין את עצמכם בכיתה עם מספר תלמידים? בדקו לעומק את האפשרות של קורס פרטי. אתם חייבים מכון מוכר ומפורסם בשביל להרגיש שאתם בקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר? בחרו באחד כזה. כך או אחרת, הבחינה היא זהה בכל מקום ועליכם להיות שלמים עם ההחלטה שלכם ולבחור את הטוב ביותר עבורכם.

כמה עולה קורס פסיכומטרי?
כמו שלא ניתן לתת תשובה אחת לשאלה כמה עולה חולצה, כך לא ניתן לספק תשובה על מחיר קורס פסיכומטרי. המחיר משתנה ממקום למקום ומפורמט קורס אחד לאחר. קורס פרטי, מן הסתם, יעלה יותר מקורס קבוצתי ואילו קורס אינטרנטי יעלה פחות מקורס פרונטלי שמועבר במכון מוכר. המחיר נע בדרך כלל סביב כמה אלפי שקלים אותם ניתן לממש מכספי הפיקדון הצבאי, במידה ובחרתם במוסד המוכר ע"י משרד הביטחון.

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה
זה נכון שבחינת הפסיכומטרי היא קשה ומאיימת עבור כולם, אבל בעלי לקויות למידה נתקלים בקשיים גדולים אפילו יותר. קורס הכנה לפסיכומטרי עבור לקויי למידה נועד להעניק כלים ושיטות פעולה שיאפשרו להם להתמודד בהצלחה עם הבחינה. במידה ויש לכם לקות למידה אין לכם מה לחפש בקורס "רגיל" וכדאי שתבחרו בקורס ייעודי. כך תוכלו להימנע מתחושות תסכול, ללמוד בקצב המתאים לכם ולקבל את כל התנאים כדי להצליח.