לימודים
ייעוץ והכוונה ללימודים חינם בוואטסאפ
מתעניינים במכינות והכנה לבחינות?
בשיחת וואטסאפ עם נציג אנושי נמצא ונפנה אתכם אל מוסדות הלימוד המתאימים לכם ביותר.

מכינות והכנה לבחינות

כי כדי להתקבל ללימודים צריך לעמוד ברף מסוים...

מסלולי הלימוד הם כל כך רבים ומגוונים ולמעשה כמעט ואין מישהו שלא ימצא תחום שמעניין אותו. חלק מהמסלולים דורשים בגרות בממוצע ציונים מסוים, חלק אחר ידרשו פסיכומטרי וחלק מהם אפילו ידרוש מכם להיבחן במבחני קבלה פנימיים וייחודיים לאותו המסלול. למרות שאולי מעט הבהלנו אתכם, בהחלט לא זה מה שניסינו לעשות. בסך הכל רצינו לפרוס בפניכם את הדרישות השונות שמעמידים מוסדות הלימוד בפני אלו שרוצים להתקבל אליהם.
הדרישות הללו עלולות לא פעם לעורר חששות כבדים בקרב הסטודנטים לעתיד והמכינות השונות שעושות הכנה לבחינות הללו בהחלט יכולים לעזור בכך. במכינות תמצאו מסלולים שיכינו אתכם בצורה הטובה לבחינות שעליכם לעבור כדי להתקבל לתואר או לכל מסלול לימודים אחר. חושבים על לימודי אמנות ונדרשים לעבור מבחנים או להציג תיק עבודות? חולמים על פטור באנגלית שאפשר רק להשיג רק באמצעות מבחן אמי"ר? חוששים מבחינת הפסיכומטרי הידועה לשמצה? לכל הבחינות האלו (ועוד רבות אחרות) תמצאו קורסים ולימודים שיכינו אתכם אליהן בצורה הטובה ביותר.

מכינה ללימודי אמנות

כיום מרבית מוסדות הלימוד לאמנות דורשים הצגה של תיק עבודות מלא ומרשים שלכם. המציאות בשטח היא שלא לכל הסטודנטים לעתיד יש תיק שכזה, מה שמונע מהם להתקבל ללימודי האמנות בהם הם חושקים. תפקידן של המכינות לאמנות הוא ללוות אתכם בדרך ליצירת תיק עבודות משלכם, כמו גם סייע לכם לעבור את שאר הבחינות ולעמוד בכל הדרישות בדרך לקבלתכם לתואר. במכינה ללימודי אמנות תקבלו מושגים בסיסיים על תחומי האמנות השונים, תכירו כלים וטכניקות שילוו אתכם במהלך התואר וכמובן תתוודעו לאמנים משפיעים בתחומם.

מכינה לבחינות אנגלית

כדי לקבל פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר הראשון יש להציג ציון מסוים בחלק של האנגלית בבחינת הפסיכומטרי, או לחילופין לקבל את הציון הנדרש בבחינת האמי"ר. במכינות תמצאו מגוון קורסים שיכינו אתכם אל הבחינה הזו תוך ניסיון להוביל אתכם אל ההצלחה ואל הפטור המיוחל. בנוסף לכך ישנה את בחינת ה- GMAT  שהיא בחינת סף למעוניינים להתקבל לתואר שני במנהל עסקים. זוהי בחינה שמצריכה שליטה גבוהה בשפה האנגלית וגם עבורה תוכלו למצוא קורסים במכינות השונות לבחינות.

מכינות לבגרות

תחום לימודים נוסף שמציעות המכינות השונות הוא לימודי הכנה למבחני הבגרות. הם מיועדים לאלו שרוצים לשפר בגרות אחת (או יותר) על מנת להתקבל למסלול הלימודים עליו הם חולמים, או לחילופין לאלו שצריכים להשלים בגרויות כיוון שמעולם לא ניגשו אליהם (או שנכשלו בהם). במכינות ללימודי בגרויות עובדים מרצים מיומנים שיכינו אתכם לבחינות בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך. ניתן לבחור במכינות פרטיות ללימודי בגרויות או במכינות קדם אקדמיות. המכינות הקדם אקדמיות נמצאות במוסדות הלימוד האקדמיים ושייכות אליהם. חלק גדול מהמסלולים שסקרנו כאן ניתנים לתשלום על ידי הפיקדון, מה שמאפשר לחיילים משוחררים רבים להירשם אליהם מיד בתום שירותם הצבאי ועוד לפני שחסכו סכומי כסף גדולים.

מכינות לפסיכומטרי

בחינת הפסיכומטרי היא אחת מהבחינות המוכרות שזכו ליחסי הציבור הגרועים ביותר. כנראה שככה זה כשמדובר בבחינה כל כך גדולה וכל כך מאיימת. ציון הפסיכומטרי שתשיגו הוא שיקבע האם תוכלו להתקבל למסלול הלימודים בו אתם חושקים או לא. כיוון שלבחינה הזו יש משקל כל כך גדול חשוב להתכונן אליה כמו שצריך. אם אתם לא נמנים על יחידי הסגולה שמסוגלים ללמוד באופן עצמאי עבור הפסיכומטרי, תוכלו להירשם למכינות השונות ללימודי קורס פסיכומטרי. במהלך הקורס תרכשו טכניקות שונות שיסייעו לכם להתמודד בקלות רבה יותר עם הלמידה לבחינה כמו גם עם הבחינה עצמה.
ייעוץ לימודים למכינות והכנה לבחינות - נציג אתר לימודים