לימודים

קורסים בנדל"ן - תיווך, יזמות, שמאות ומה שבינהם

בואו נדבר רגע על נדל"ן שהוא ככל הנראה הנושא הכי חם בארץ. המירוץ לדירה, בין לקנייה ובין אם להשכרה, נמצא בשיאו כבר כמה עשורים ונדמה שהוא לא הולך להיפסק.

נדל"ן הוא תחום חם במיוחד ומי שעוסק בו נהנה ממקצוע מגוון, דינאמי, מעניין וכן, גם מאוד מתגמל. נדל"ן הוא שם כללי מאוד שמאגד תחתיו לא מעט תתי תחומים שאפשר להשתלב לעיסוק בהם: תיווך נדל"ן (לקנייה או השכרה), יזמות נדל"ן, שמאות נדל"ן ועוד. כל אחד מתתי התחומים מצריך התמחות ספציפית ולכל אחד מהם יהיה קורס ייעודי. ישנם לימודי נדל"ן שלא מצריכים תואר ראשון ובאמצעות לימודי תעודה וקורסים (קצרים יחסית) תוכלו להשתלב במקצוע מתגמל ומבוקש.

לימודי תעודה בנדל"ן עם הכשרה למתווכים

אחד מקורסי הנדל"ן המבוקשים ביותר הוא קורס תיווך נדל"ן. חשוב לדעת שכדי לעבוד כמתווכים לא מספיק ללמוד בקורס ויש צורך לעבור מבן ולקבל הסמכה רשמית. לא כל אחד יכול להיות מתווך נדל"ן (וטוב שכך…) ובהחלט צריך רישיון לעסוק בכך. בקורס תיווך נדל"ן תלמדו את התחום על בוריו, חוקים ונהלים בתיווך, שיטות להצלחה בתיווך, וכן את תכני הלימוד שיופיעו במבחן ההסמכה למתווכי נדל"ן. ברמת העיקרון אפשר לגשת למבחן גם ללא קורס אך קורס נדל"ן איכותי ומקיף יכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן ההסמכה וגם לעיסוק בתחום בפועל.

קורסי יזמות נדל"ן

לימודי יזמות נדל"ן יפתחו לכם את הדלת לתחום רווחי במיוחד. יזמי נדל"ן מצליחים נהנים מתגמולים כספיים גדולים מאוד על כל עיסקה ויכולים להבטיח לעצמם עתיד טוב ובטוח. מעבר לצד הכספי, זהו תחום מרתק שבו כל יום נראה אחרת והוא מאפשר חיים מקצועיים מעניינים למדי. בקורס יזמי נדל"ן תלמדו כיצד לזהות הזדמנויות בשוק הנדל"ן, איך להיכנס לתחום של בינוי-בינוי ותמ"א 38, קריטריונים להשבחת נכסים ועוד.

קורס שמאי מקרקעין כולל הסמכה

כמו בתיווך נדל"ן גם בתחום שמאות הנדל"ן לא ניתן לעסוק ללא מעבר של בחינת הסמכה ורישיון רשמי. כל עיסקת נדל"ן מצריכה מעורבות של שמאי נדל"ן ולכן שמאי נדל"ן בארץ נהנים משפע של עבודה. בקורס שמאות תלמדו שיטות עבודה, דרכים להערכת שווי נכס, ובנוסף גם את תכני הלימוד עליהם תיבחנו במבחן ההסמכה. ניתן למצוא קורסי שמאות נדל"ן און ליין שתוכלו ללמוד מכל מקום שתבחרו או קורסים פרונטאליים.
ייעוץ לימודים לקורסים בנדל