על בתי ספר לפסיכומטרי ואלטרנטיבות שיביאו אתכם טוב למבחן

אומרים עליו שהוא המבחן הקשה ביותר ושהוא מסובך יותר מרוב המבחנים שתעברו במהלך לימודי התואר. האמת היא שכמעט כל מה שאומרים על הפסיכומטרי הוא נכון ולא סתם הוא זכה לתואר "אימת הסטודנטים לעתיד".

למרות כל מה שתחשבו או תגידו נגדו, פסיכומטרי הוא הכרחי כמעט בכל מסלולי הלימוד ולא בכל מצב אפשר לחמוק ממנו או לדלג עליו. אז מה עושים? מגיעים לפסיכומטרי כמה שיותר מוכנים! מפנים את הזמן הדרוש, לוקחים קורסי הכנה ומנצחים אותו! אתם לא הראשונים, ובטח לא האחרונים, שניגשים לפסיכומטרי ועם ההכנה המתאימה אין שום סיבה שלא תצליחו. הנה כמה מהאפשרויות שעומדות בפניכם.

קורס פסיכומטרי במכונים הפרטיים המוכרים
כשאנחנו אומרים "המכונים המוכרים" אנחנו מתכוונים לבתי הספר שמיועדים ללימודים לפסיכומטרי והם פועלים בארץ כבר שנים רבות. תוכלו למצוא ביניהם את "יואל גבע" , "קידום", "HIGH Q", "זינוק" ואחרים. אלו מכונים שנחשבים לטובים במיוחד ויש להם הוכחות בהצלחה של עשרות אלפי תלמידים שניצחו את בחינת הפסיכומטרי. ברוב המכונים האלו תוכלו לממן את הקורס מכספי הפיקדון הצבאי, כך שאם אתם חיילים משוחררים זה יכול להיות פיתרון טוב בשבילכם.

לימודי הכנה לפסיכומטרי אצל מורים פרטיים
בשנים האחרונות צצות יותר ויותר אלטרנטיבות ללימודי הכנה לפסיכומטרי ובינהן גם האפשרות של מורים פרטיים. מדובר באנשים עצמאיים שלא פועלים מטעם מכון את בית ספר מסוים, והם יכינו אתכם לבחינה בשיטה של "אחד על אחד". עבור סטודנטים רבים הלימודים הפרטניים הם יעילים יותר והם מאמינים שהם יוכלו להגיע כך מוכנים יותר ולהצליח בגדול. העלויות במקרה הזה הן גבוהות יותר משום שמדובר בקורס פרטני ולא בקבוצת לימוד כמו במכונים ובבתי הספר הגדולים. בדרך כלל גם אין אפשרות לממן את הקורס מכספי הפיקדון כיוון שמדובר במורים עצמאיים ולא במשהו מוסדר או מוכר על ידי המדינה.

קורסים מקוונים לפסיכומטרי
כמו כל תחום אחר בחיים שלנו, גם בלימודים לפסיכומטרי אפשר לראות את המהפכה הדיגיטלית שהגיעה אליהם בגדול. אם אתם לא רוצים לצאת מהבית בשביל קורס פסיכומטרי ישנן אלטרנטיבות רבות של  קורסים מקוונים שתוכלו לעשות מכל מקום בארץ ואפילו בעולם. הקורסים בנויים בשיטה שתאפשר לכם השתתפות פעילה דרך המחשב ולמידה איכותית ויעילה. זה לא מתאים לכולם ואם אתם מאלו שצריכים לראות ולהרגיש את המורה ואת שאר המשתתפים בכיתה, ייתכן והקורסים האלו לא יתאימו לכם.