קורסים, לימודי תעודה והתשלמות שתוכלו למצוא בוינגייט

מה דעתכם ללבוש בגדי ספורט ליום לימודים ובמקום לשבת בכיתה סגורה להתאמן בחוץ או בסטודיו? מדבר אליכם? בואו להכיר מקרוב את מכון ווינגייט, ה-מקום ללימודי ספורט וכושר שמגיעים אליו תלמידים מכל הארץ.

בזכות האיכות, המוניטין, המרצים המעולים, רמת הלימודים הגבוהה ובזכות זה שמדובר במוסד לימודים וותיק ומוביל ללימודי כושר וספורט. בווינגייט אפשר ללמוד תארים אקדמיים (ראשונים או שניים), אבל יש שם גם המון קורסים, השתלמויות ולימודי תעודה למי שמחפשים לימודים קצרים אבל איכותיים ומקצועיים. הנה חלק קטן מהם:

קורסי מאמנים בתחומים שונים
כדי להיות מאמן מקצועי דרושה תעודה ומכון ווינגייט הוא ללא ספק המקום הטוב ביותר לעבור הסמכת מאמנים בתחום הספורט. תמצאו כאן קורס מאמני כדורגל, כדורסל, מאמני כדורשת וכן לימודי הדרכה למדריכי פילטיס, יוגה, ועוד. התעודה שתקבלו תשמש אתכם לאמן ילדים או מבוגרים בתחום שבחרתם. תעודה מטעם ווינגייט נחשבת לתעודה יוקרתית בקרב קהילת המאמנים בתחומי הספורט השונים.

לימודי תעודה בטיפול ושיקום באמצעות ספורט
בשנים האחרונות התחום של טיפול ושיקום באמצעות ספורט צובר תאוצה ויותר ויותר אנשים פונים דווקא אליו לאחר שניסו פתרונות אחרים ולא הצליחו. זהו תחום מבוקש ויש בו לא מעט עבודה. בווינגייט תמצאו לימודי תעודה בשיקום באמצעות ספורט וכן בטיפול בילדים ומבוגרים באמצעות ספורט. חלק מהקורסים מתאימים למי שכבר צבר רקע וניסיון בתחום הספורט או בתחום הטיפולי, וחלק אחר יתאימו גם למי שאין לו כל ניסיון בתחום.

לימודי העשרה במחול ותנועה
לצד מגוון לימודי תעודה בתחום האימון, ההדרכה והטיפול, בווינגייט ישנם גם לא מעט קורסי העשרה שמתאימים למי ש"סתם" רוצה ליהנות. קיימים המון קורסים במחול ובתנועה ביניהם ריקודים סלוניים, ריקודים לטיניים, מחול מזרחי, מחול מודרני וכ'ו. אלו קורסים שמתאימים למי שמגיע מתחום המחול ורוצה לשדרג את הארגז הכלים שלו, או למי שמעוניין ללמוד ריקוד בשביל הכיף ובשביל הנפש. משך הקורסים אינו אחיד וזה משתנה מתחום לתחום. המרצים בקורסים ובלימודי התעודה בווינגייט מגיעים עם ניסיון רב שנים ומוניטין שצברו בעיסוקיהם השונים.