תארים ראשונים של מכללת נתניה

מכללת נתניה נחשבת למכללה מובילה, וותיקה ומנוסה שעשרות אלפי סטודנטים למדו בה והשתלבו מצוין בשוק העבודה. הנה חלק מהתארים הראשונים שתמצאו כאן

אולי אתם תושבי נתניה וזו המכללה הכי קרובה אליכם, אולי חברים שלכם לומדים שם ומתחשק לכם להיות קרובים אליהם, אולי שמעתם על חיי החברה, התרבות והסביבה הלימודית המתקדמת ואולי בכלל יש שם סגל מרצים מצוין שחשוב לכם ללמוד ממנו. זה לא משנה למה אתם חושבים ללמוד במכללת נתניה, מה שמשנה הוא שמחכים לכם כאן מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון כך שאין לנו ספק שתמצאו תחום שמדבר אליכם.

לימודי משפטים לתואר ראשון
עורכי דין רבים שפועלים כיון בהצלחה בשוק המשפטים בישראל התחילו את דרכם במכללת נתניה. לימודי תואר ראשון במשפטים במכללה נחשב למקצועי ויוקרתי והוא מכשיר את הסטודנטים שלומדים בו לעבודה כעורכי דין. סגל המרצים בתואר מורכב מעורכי דין ומשפטנים מהשורה הראשונה שחולקים את הידע והניסיון שלהם עם הסטודנטים בתואר. מי שירצה להמשיך ללימודי תואר שני במשפטים יוכל לעשות זאת גם כן במכללה האקדמית נתניה עם אותה המקצועיות, האיכות ורמת הלימודים הגבוהה.

תואר ראשון בהייטק במכללת נתניה
גם מי שהחלום שלו הוא להשתלב בעולם ההייטק הנוצץ יוכל ללמוד תואר ראשון במכללת נתניה ולפתוח לעצמו דלתות רבות בתחום. ישנו מסלול ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה שנחשב לאיכותי ופרקטי במיוחד. זהו תואר יוקרתי, מתאגר ומורכב שבוגריו מספרים כי הוא תרם להם רבות כדי להשתלב בתעשיית ההייטק. בנוסף לכך, תמצאו כאן תואר במערכות מידע, תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון בביטוח שגם באמצעותם תוכלו להתברג במשרות מעניינות בהייטק.

בית הספר לתקשורת במכללת נתניה
בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מציע מסלול ללימודי תואר ראשון וכן מסלול לימודי תואר שני שנחשבים למבוקשים ביותר. הלימודים כוללים התנסות מעשית נרחבת בתחומי התקשורת השונים , סביבה לימודית מתקדמת וסגל מרצים מהשורה הראשונה של תעשיית התקשורת בארץ. נושאי הלימוד בתואר ראשון בתקשורת מתעדכנים כל הזמן בסינכרון עם התקשורת הארצית והעולמית, והבוגרים יוצאים לשוק כשיש להם ידע וכלים להצלחה בתחום.