קורסים מקצועיים ללא בגרות

יש כיום מגוון גדול במיוחד של קורסים מקצועיים שלא מצריכים בגרות כלל. זה נכון שלא לכל הקורסים , לימודי התעודה או לימודי התואר תוכלו להתקבל אבל גם אם אין לכם שום כוונה להשלים בגרויות בקרוב, יש מספיק מסלולים שיוכלו להתאים לכם

אמנם יש לנו 12 שנים ללמוד בבית הספר ולהשלים את הבגרויות שכביכול יפתחו לנו דלת לקריירה, אבל מה לעשות שלא כולם מצליחים להגיע ליעד ולסיים את השנים האלו עם תעודת בגרות? גיל ההתבגרות הוא גיל מלא בשלל אתגרים ולא כולם מצליחים גם לעבור את משברי ואתגרי הגיל וגם לסיים את בית הספר עם תעודת בגרות. האם זה אומר שעליהם לוותר על לימודים שיקדמו את דרכם המקצועית? ממש לא!

לימודי שיווק דיגיטלי כולל קורסים און ליין
תחום השיווק הדיגיטלי הוא תחום "חם" במיוחד והביקוש לאנשי מקצוע הוא גדול למדי. כשאנחנו אומרים "שיווק דיגיטלי" אנחנו מדברים על ניהול רשתות חברתיות, קידום אתרים, ניהול קמפיינים בגוגל, וכו'. את כל הדברים האלו תמצאו במסלולי הלימוד שנמצאים תחת הכותרת "שיווק דיגיטלי". יש קורסים פרונטליים במכללות השונות ויש לימודי און ליין שאפשר לעשות מכל מקום בעולם. כך או כך, כדי להתקבל לחלק גדול מהקורסים לא תצטרכו תעודת בגרות ועדיין תוכלו לצאת עם ידע וכלים שיאפשרו לכם להשתלב בשוק העבודה.

הכשרות מקצועיות בתחום הטכני
לימודי אינסטלציה, חשמל, טכנאי קירור ומיזוג אויר, טכנאי מצלמות אבטחה, טכנאי מחשבים, טכנאי מוצרים לבנים, טכנאי מערכות לרכב ועוד מגוון רחב של קורסים יאפשרו לכם ללמוד מקצוע מבוקש ולפתח קריירה מצליחה. עבור חלק ממסלולי הלימוד תוכלו להתקבל גם ללא בגרות ולרכוש את הידע והטכניקות הדרושות לעיסוק במקצוע.

לימודי תעודה בתחומי אמנות, תרבות וספורט
חושבים ללכת עם כיוון של אמנות ? לימודי ציור, רישום או פיסול? אולי בכלל לימודי הדרכת חדר כושר, מאמני כדורגל או כדורסל או אולי בכלל לימודי העשרה בתחום התרבות? גם לרוב הקורסים האלו תוכלו להתקבל ללא תעודת בגרות כך שאם זה החלום שלכם, אתם לגמרי יכולים להגשים אותו. באתרי המכללות ומוסדות הלימוד השונים תמצאו בדרך כלל את תנאי הקבלה ותוכלו לוודא שאכן אין צורך בתעודת בגרות כדי להתקבל לקורס.