הרשמה ללימודים 2021

כל מי שוויתר על לימודים בשנת הקורונה עושה זאת כעת ואתם עשויים להיתקל בקשיים למצוא מקום במסלול שאתם רוצים. הנה כל מה שצריך לדעת רגע לפני שנרשמים.

את שנת 2020 קשה לסכם מבחינת לימודים כי הם היו במתכונת חדשנית ומאוד מיוחדת. רוב הקורסים ולימודי התואר התקיימו באמצעות הזום, מה שלא מצא חן בעיני כולם. חלק מהסטודנטים התחברו לרעיון ואילו חלק אחר הרגיש שמשהו מתפספס. האווירה הסטודנטיאלית לא הייתה קיימת, להכיר חברים חדשים היה לא פשוט, וגם איכות הלימודים נפגעה. בשנת 2021, לשמחת רובנו, המצב משתנה ויותר ויותר מוסדות לימוד חוזרים למתכונת לימודים רגילה. אם אתם מתכננים להתחיל ללמוד בשנת 2021 רצוי שתירשמו בהקדם שכן הביקוש גדול במיוחד.

רישום ללימודי תואר בשנת 2021 - מה צריך לדעת?
הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת על הרשמה ללימודים אחרי הקורונה הוא שהביקוש גדול מאוד ורצוי להזדרז. אם פעם היה לכם המון זמן להתלבט עד לרגע ההרשמה, היום כדאי מאוד להתמקד ולהירשם כמה שיותר מהר. רוב מסלולי הלימוד חזרו לאופציה הפרונטאלית, מה שאומר שתהיה חובת נוכחות בשיעורים וברוב המקומות לא ניתן יהיה ללמוד באמצעות הזום. יהיה עליכם להגיע לשיעורים וכדאי שתהיו ערוכים לכך מבחינת דירה, רכב, וכל מה שמשתמע מכך.

הרשמה לקורסים ולימודי תעודה בשנת 2021
בתקופת הקורונה היו לימודי תעודה שבוטלו שכן הם נשענים עם התנסויות מקצועיות ולא הייתה אופציה. לצד הקורסים האלו נרשם שגשוג בקורסים מקוונים שאנשים רבים לקחו על מנת לא לבזבז את הזמן (קורסי דיגיטל, שיווק, וכו'). בשנת 2021 רוב לימודי התעודה חזרו למתכונתם הרגילה, וטוב שכך. תוכלו ליהנות מתרגול מעשי, מפגישה פנים אל פנים של המרצים, ולימודים איכותיים ויעילים בהרבה. כמו בלימודים של תארים אקדמאים, גם כאן הביקוש עולה ורצוי להקדים את ההרשמה. בשונה מהם, קורסים מקצועיים נפתחים לאורך כל השנה, כך שתוכלו ליהנות ממרווח נשימה גדול יותר בהתלבטות שלכם.

שינויים בתנאי קבלה ומחירים בלימודים 2021
הביקוש הזה שאנחנו לא מפסיקים לדבר עליו יצר שינויים גם בתנאי הקבלה למסלולי הלימוד השונים. חשוב להבין שתנאי הקבלה נקבעים, בין היתר, על פי הביקוש. ככל שהוא גדול יותר אנו עשויים לראות הקשחה בתנאי הקבלה וכדאי לקחת את זה בחשבון לפני שנרשמים ולשפר את הנתונים שלכם במידת הצורך. מחירי שכר לימוד אקדמי לא השתנו בשנת 2021 והם זהים לתקופה שלפני הקורונה ואילו בקורסים המקצועיים זה תלוי מקום. כיוון שאין פיקוח על המחירים כל מקום יכול לעדכן את המחירים (ולהעלות אותם) לפי ראות עיניו. אנו כבר עדים למקומות שעשו זאת, לשיקולכם.