3 סיבות לבחור ללמוד בהקריה ללימודי הנדסה

ההחלטה איפה ללמוד תואר היא בין ההחלטות הקשות ביותר שיש, יש אף שיגידו שזו ההחלטה המורכבת ביותר. יש כל-כך הרבה אפשרויות ויש כל-כך הרבה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון, וזה בהחלט לא קל להגיע להחלטה הזו.

אם אתם מתכננים לימודי הנדסה, ישנה אופציה מעולה שעומדת בפניכם והיא ללמוד את התואר ב"הנדסאים תל אביב", מכללה פרטית מובילה שמוכרת גם בשם "הקריה ללימודי הנדסה". אז למה לכם לבחור דווקא בה מבין כל המכללות והאוניברסיטות שמציעות מסלולי לימוד בהנדסה? הנה שלוש סיבות טובות.

מגוון עשיר של לימודי הנדסאים
אם עדיין לא החלטתם באיזה תחום של הנדסה להתמקד, בקריה ללימודי הנדסה יעזרו לכם להתמקד. שלא כמו במכללות אחרות, כאן ההתמחות הראשית היא לימודי הנדסאים, כך שעומדות בפניכם שלל אופציות. תוכלו ללמוד הנדסאי מכונות, הנדסאי תוכנה, הנדסאי חשמל, הנדסאי תעשייה וניהול ומסלולים נוספים. האפשרויות הן רבות יותר מאשר במכללות אחרות, מה שמאפשר לכל אחד להתמקד במה שמעניין אותו ומתאים עבורו.

אחוזי הצלחה גבוהים מאוד והשתלבות בוגרי המכללה במשרות בכירות
הנתונים שמציגה הקריה ללימודי הנדסה ביחס לבוגרים שלה הם מרשימים ביותר, דבר שמהווה יתרון גדול. המכללה מדווחת על כ-85% מהבוגרים שמשתלבים במשרות בתחום כבר עם סיום הלימודים. מדובר בנתון מרשים מאוד, במיוחד בתקופה בה בוגרי תארים לא מצליחים למצוא עבודה בקלות רבה במיוחד. ב"הנדסאים תל אביב" מלווים את הסטודנטים כל הדרך להצלחה תוך שימת דגש על רכישת כלים פרקטיים וידע שמסונכרן עם מה שקורה בשוק התעסוקה. זה ללא ספק המפתח להצלחה.

סגל הוראה מהשורה הראשונה
אנחנו יכולים לדבר על המיקום המרכזי של המכללה (תל אביב!), על האווירה הסטודנטיאלית, על הסביבה הלימודית החדשנית ועל יתרונות רבים נוספים אבל בשורה התחתונה היתרון הגדול ביותר של הקריה ללימודי הנדסה הוא סגל המרצים שעובדים בה. מדובר על אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהגיעו מתפקידים בכירים בתעשייה ונבחרו בזכות כישורי ההוראה הגבוהים שלהם. הסגל בקריה הוא אחת הסיבות שמושכות אנשים להגיע ללמוד כאן ואין לנו ספק שגם עבורכם הוא יהיה נכס משמעותי מאוד.