אפשרויות עבודה אחרי קורס יועץ משכנתאות

מכירים מישהו שקנה דירה בלי משכנתא? גם אם אתם מכירים כאלה באופן אישי, תדעו שהם מעטים מאוד. בישראל של שנת 2021 כמעט כל מי שקונה דירה עושה זאת באמצעות משכנתא.

הביקוש לדירות הוא גדול במיוחד ואפשר להגיד שקניית דירה היא אחד מהיעדים הברורים של הישראלים. לקיחת משכנתא היא צעד שישפיע על לפחות 30 השנים הבאות של מי שלוקח אותה, ובגלל זה זהו צעד שצריך להיעשות בשיקול דעת ובאחריות. זו גם הסיבה שעם הביקוש לדירות עלה בהתאמה גם הביקוש ליועצי משכנתא שתפקידם הוא לדאוג לתנאי המשכנתא הטובים ביותר עבור לקוחותיהם. זהו מקצוע פופולרי במיוחד והמציאות בשטח מוכיחה שיועץ משכנתא טוב יכול לשנות את התמונה עבור לקוחותיו וההוצאה הכספית הזו מחזירה את עצמה ואף יותר. שוקלים להתחיל לימודי ייעוץ משכנתאות? הנה חלק מאפשרויות התעסוקה שמחכות לכם אחרי הלימודים.

עבודה כשכירים בחברה פרטית לייעוץ משכנתאות
רבים מבוגרי קורס ייעוץ משכנתאות משתלבים עם סיום הלימודים בחברות פרטיות שעוסקות בייעוץ ללקוחות פרטיים. חברות כאלו יש בשפע, כך שאפשרות זו היא ריאלית ובהחלט תוכלו למצוא עבודה בקלות יחסית. זו אופציה טובה לבוגרי קורס ללא ניסיון קודם שרוצים לרכוש ידע, כלים ובעיקר ניסיון שישמש אותם להתקדמות בהמשך תוך קבלת משכורת קבועה ומסודרת.

עבודה כיועצי משכנתאות עצמאיים
אחרי (או לפני) שתצברו ניסיון כשכירים תוכלו לעבוד בתור הוגרי קורס יועצי משכנתאות עצמאיים. במקרה הזה תצטרכו למצוא לקוחות ולהוכיח את עצמכם באופן ישיר מולם. לעבוד בתור יועצים עצמאיים זה מאתגר בהרבה ועם זאת גם משתלם יותר. פוטנציאל הרווח הוא גבוה יותר, אך שימו לב שלקוחות רבים ירצו לראות הצלחות מוכחות לפני שיסגרו איתכם. בגלל זה מומלץ לצבור ידע וניסיון לפני שיוצאים לדרך עצמאית אך כמובן שאין לכך הכרח. הבחירה בידיכם.

עבודה כיועצי משכנתא בבנק
בשנים האחרונות יותר ויותר בנקים מעמידים לרשות לקוחותיהם יועצי משכנתאות מטעמם. הם עוזרים בבדיקת היתכנות ללקיחת משכנתא, מסלולים כדאיים, ומשיגים ללקוחות את התנאים האופטימליים. היתרון במקרה זה שהוא שאתם נחשבים לעובדי בנק, על כל המשתמע מכך: תנאים מעולים, שכר מתגמל, אפשרויות קידום ועבודה יציבה ומסודרת.