אילוף כלבים כמקצוע לחיים

מאז ומתמיד אהבתם כלבים ואפילו גדלתם לצד אחד מאז שאתם זוכרים את עצמכם. מאז ומעולם אמרו לכם שאתם "טובים עם כלבים" , שאתם מצליחים לחנך את הכלב שלכם ואפילו את שאר כלבי השכונה.

חשבתם פעם ללמוד אילוף כלבים ולהפוך את התחביב למקצוע של ממש? אילוף כלבים הוא לא סתם עבודה, אלא מדובר בשליחות של ממש. תפקידם של מאלפי הכלבים הוא ליצור הרמוניה בין הכלב לבעליו ולאפשר להם לחיות בטוב זה לצד זה לאורך שנים. המאלפים יכולים לגרום לאנשים לאמץ כלבים (בזכות ההדרכה והליווי שהם מעניקים) וכך למנוע מכלבים להיות ברחוב או במכלאות. על כן מדובר בשליחות של ממש ולכם יש הזדמנות לקחת חלק בעשייה הזו וליהנות ממקצוע מספק וממלא מבחינה ריגשית וגם מתגמל ומשתלם מבחינה כלכלית. אלא שכישרון בתחום אינו מספיק ותצטרכו גם להרחיב את הידע המקצועי שלכם. הנה כמה מהאפשרויות שעומדות בפניכם.

איך לבחור קורס מאלפי כלבים?
סיבוב קצר ברחבי הרשת יחשוף אתכם לכמויות גדולות במיוחד של קורסים ולימודי אילוף כלבים. תוכלו למצוא קורס מאלפי כלבים של מכון ווינגייט ועוד מגוון בתי ספר לאילוף כלבים פרטיים. אז איך בוחרים? קודם כל מומלץ לחפש המלצות של מי שלמד במקומות האלו בעבר. שנית, יש לברר מה כוללת תכנית הלימודים בקורס, מהו משך הקורס ומיהם המדריכים. וודאו שמדובר בבית ספר לאילוף שמעסיק מדריכים מנוסים ושיש לו את כל האישורים והרישיונות ללמד קורסי אילוף.

לימודי תעודה מטפל התנהגותי ומאלף כלבים - תנאי קבלה ודרישות
לימודי תעודה באילוף כלבים כוללים תכנים רבים ומגוונים. הסטודנטים ירכשו ידע בתחום הטיפול ההתנהגותי, המאפיינים של כלבים, ידע רפואי בסיסי ועוד. תנאי הקבלה לקורס אילוף כלבים יכללו לרוב ראיון אישי ולעתים גם מבחן ידע כלשהו. כדי לקבל תעודת מאלף כלבים ומטפל התנהגותי בכלבים תצטרכו לעמוד בדרישות הקורס שכוללות מבחנים עיוניים ומעשיים ונוכחות בשיעורים.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס אילוף כלבים
בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות בוחרות לאמץ כלבים וכתוצאה מכך עולה גם הביקוש למאלפי כלבים. לאחר שתסיימו בהצלחה מסלול  לימודים תוכלו לעבוד כמאלפי כלבים עצמאיים או להצטרף לחברת אילוף כלבים בתור מאלפים שכירים. אפשרויות התעסוקה הן רבות וניתן למצוא שפע משרות בתחום. אם אתם אוהבים כלבים ותחום האילוף מעניין ומסקרן אתכם, בואו לרכוש מקצוע מבוקש ורווחי!