קורס הנהלת חשבונות ללא רקע בתחום

להיות מנהלי חשבונות בחברות או ארגונים (או בכל מקום) זה להיות אחראיים על הדבר החשוב ביותר: על הכסף!

מדובר בתפקיד משמעותי ורב חשיבות שדורש ידע ומקצועיות. לא כל אחד יכול לעבוד בהנהלת חשבונות ומעבר לידע שדרוש, יש צורך באמינות, חריצות, מסירות והרבה מאוד אחריות. מעוניינים באתגר? קורס הנהלת חשבונות הוא חובה עבורכם והוא זה שיפתח לכם את הדלת לעולם החשבונאות המרתק והמבוקש. הנה מידע רלוונטי למתעניינים בקורסי הנהלת חשבונות למתחילים.

קורס הנהלת חשבונות 1+2 למתחילים
אם אין לכם ניסיון או רקע בתחום החשבונאי, קורס הנהלת חשבונות 1+2 צריך להיות היעד הראשון שלכם. זהו קורס בסיסי ומתקדם שמכשיר מנהלי חשבונות לעיסוק בחברות ועסקים מסוגים שונים. במהלך הקורס תגעו בתכנים רבים ביניהם: תורת המסחר, מושגי יסוד כמו שיקים, חישובי רווח הפסד, ריבית , הנחות וכו'. חלק נרחב מהקורס כולל לימודים מעשיים שבהם תוכשרו לתפקיד מנהלי חשבונות. תלמדו יישום מעשי של תכני הלימוד באמצעות תוכנות מיחשוב כאלו ואחרות, תלמדו ביצוע חישובים, רישומים, איסוף מידע חשבונאי ודברים נוספים.

קורס הנה"ח כולל הכנה לבחינות הסמכה
כדי לקבל דיפלומה של מנהל חשבונות לא מספיק לסיים את הקורס בהצלחה, ויש צורך לעבור את בחינת ההסמכה של משרד העבודה. בניגוד לתחומי עיסוק אחרים במשק, במקרה הזה מנהלי חשבונות יוכלו להתקבל לעבודה רק כשברשותם ההסמכה הנדרשת. ישנם כיום קורסי הנהלת חשבונות רבים שכוללים הכנה למבחני ההסמכה וליווי צמוד של התלמידים כל הדרך עד להצלחה.

תנאי קבלה לקורס הנהלת חשבונות בסיסי
קורס הנה"ח 1+2 למי שאין לו ניסיון או רקע בתחום נמשך בדרך כלל על פי כמה חודשים. ישנם קורסים שמתאימים לאנשים עובדים וכוללים מפגשים בשעות הערב כך שניתן לשלב אותם עם עבודה. תנאי הקבלה לקורס הנה"ח משתנים ממקום למקום אך בדרך כלל מצריכים 12 שנות לימוד , עמידה במבחן כניסה במתמטיקה ולעתים גם ראיון אישי שיבחן את התאמתכם ללימודים ולתפקיד. מדובר במקצוע מבוקש שטומן בחובו שכר מתגמל והמון אפשרויות קידום. ניתן גם להמשיך ללימודי קורס הנה"ח סוג 3, דבר שיפתח לכם אפשרויות תעסוקה רבות במיוחד.