המכללה הכי טובה בארץ

לימודים אקדמאיים עולים לא מעט כסף וכולנו רוצים להשקיע את הכסף שלנו במקום הכי טוב שיש

אנחנו רוצים שהמכללה תהיה מטופחת ויפה, שיהיו בה פעילויות תרבות ואירועים, מרצים מובילים, כיתות מושקעות ומסלולי לימוד מעודכנים. בשורה התחתונה אנחנו רוצים ללמוד במכללה הכי טובה שיש ולדעת שהכסף שלנו הלך למקום טוב. אז מהי המכללה הכי טובה בארץ? יצאנו לבדוק וחזרנו עם מסקנה מעניינת שצריכה לעמוד תמיד לנגד עיניכם

דירוג המכללות הכי טובות
אחת לשנה מתפרסמות בתקשורת כתבות עם כותרות מפציצות שמכתירות את המכללות הכי טובות בארץ. סטודנטים רבים רצים לקרוא את הכתבות האלו ויש כאלו שאפילו בוחרים את המכללה לפיהן, אבל חשוב להבין שהכתבות האלו לא תמיד נכונות ופעמים רבות הן גם ממומנות. הכוונה היא שיש מקרים שהמכללות עצמן משלמות כדי להיות חלק מהרשימה המכובדת הזו, מה שמטיל בספק את אמינותה. אז מה עושים עם הרשימות האלו? אפשר לקרוא אותן אך חשוב לקחת אותן בעירבון מוגבל כיוון שאף אחת מהן לא תקבע באופן חד משמעי מהי המכללה הכי טובה בארץ.

המכללות הכי מבוקשות בארץ
לצד הדירוגים השונים שמכתירות את המכללות הכי טובות בארץ, יש גם רשימות של המכללות המבוקשות ביותר. במקרה הזה הרשימה נקבעת לפי ההעדפות של הסטודנטים שמצביעים ברגליים ובוחרים ללמוד במכללות הספציפיות שמופיעות ברשימה. גם במקרה הזה צריך לקחת את התוצאות בעירבון מוגבל ולזכור שמה שמתאים לסטודנט אחד לא בהכרח יתאים לכם. יש מכללות שמצטיינות בלימודי הנדסה, יש כאלה שחזקות בתואר בחינוך, אחרות שמתמחות בתואר בתקשורת ובשיווק וכו'. בגלל זה הביקוש למכללה מסוימת לא צריך להיות שיקול עבורכם.

באיזו מכללה הכי כדאי ללמוד? התשובה כאן!
אז מהי המכללה הכי טובה בארץ? ובכן, אין תשובה חד משמעית והתשובה היא שזה תלוי אך ורק במה שמתאים לכם. מחפשים מכללה קרובה לבית? מחפשים מכללה שמתמחה בתחומים של לימודי הנדסה? אולי דווקא מכללה שחזקה במעורבות חברתית ותרומה לקהילה? אולי בכלל מה שחשוב לכם זו מכללה שיש בה המון אירועי תרבות ומסיבות?  בחרו את המכללה שמתאימה לכם לפי ההעדפות והציפיות שלכם והיא זו שתהיה המכללה הכי טובה בארץ עבורכם. ככה בוחרים מכללה היום ולא לפי דירוג כזה או אחר שאין לו שום ערך מוסף.