מועדי קורס פסיכומטרי 2020

הבאנו לפניכם את כל המידע על בחינות פסיכומטרי ועל הקורסים בשנת 2020 כדי שתוכלו לתכנן את הזמן שלכם באופן הטוב ביותר.

אומרים עליה שהיא קשה יותר מכל בחינה אחרת שתעברו. אומרים עליה שהיא עוצרת את החיים, שהיא תרחיק אתכם ממשפחה וחברים (לתקופה זמנית), אבל מעל הכל אומרים שאם רוצים ללמוד באקדמיה, כמעט לא ניתן להימנע ממנה. גם בשנת 2020 בחינת הפסיכומטרי היא עדיין אחת הדרכים המקובלות כדי להתקבל ללימודי תואר ראשון ולמרות שהיא קשה ומתישה, היא אפשרית. צריך להתכונן כראוי לבחינת פסיכומטרי וצריך לתכנן את החיים בהתאם למועד הבחינה.

מועדי בחינות פסיכומטרי 2020
בדרך כלל בחינות הפסיכומטרי מתרחשות ארבע פעמים בשנה לאורך השנה כולה. בשנת 2020 המועדים יהיו בחודש אפריל (6-7.4.20), יולי (2.7.20), ספטמבר (2-3.9.20), ודצמבר 11-13.12.20). בכל אחד מהמועדים הבחינות מעט שונות כאשר ישנם מועדים שמוקדשים לבחינות בערבית, באנגלית, רוסית, צרפתית וכן בחינות לליקויי למידה שקיבלו אבחנה רשמית והקלות. הקפידו להירשם לבחינה המתאימה לכם וכמובן להתחיל ללמוד מספיק זמן לפני הבחינה.

מתי כדאי להתחיל קורס פסיכומטרי כדי להיבחן בשנת 2020?
אחרי שתבחרו את מועד הבחינה הרצוי לכם, הגיע הזמן להתחיל ללמוד קורס פסיכומטרי. רוב התלמידים יתחילו את הקורס בפרק זמן של בין 3-6 חודשים לפני הבחינה. זה פרק זמן שנחשב סביר ללימודים וכן לסימולציות של פתרון הבחינה. אם תתחילו יותר מידי זמן לפני הבחינה אתם עלולים לשכוח את החומר ולהגיע לא מוכנים, וכך גם אם תעשו זאת מעט מידי זמן לפני הבחינה.

הרשמה לבחינות פסיכומטרי 2020
שימו לב שהרשמה לקורס פסיכומטרי לא רושמת באופן אוטומטי גם לבחינה! הקורס והבחינה אלו שני דברים שונים לגמרי וכדי להיבחן עליכם להירשם לבחינה עצמה. לא ניתן לעשות זאת בכל זמן וישנו דד ליין של מועד אחרון שבו אפשר להירשם לבחינות הפסיכומטרי. בדרך כלל תאריך סיום ההרשמה יהיה חודשיים לפני הבחינה ואם תיזכרו ברגע האחרון תצטרכו לקוות שישאר מקום פנוי. במידה ואכן יהיה מקום פנוי עלות ההרשמה תהיה גבוהה יותר באופן משמעותי. הקפידו להירשם בזמן!