ייעוץ לימודים לאקדמאים - מסתבר שיש דבר כזה

עבור מי שמעוניין להמשיך ללימודי תואר שני ואין לו מושג לאיזה כיוון לפנות. ייעוץ לימודים יעזור לכם לעשות סדר בראש ולבחון נכון.

אחרי מאמצים רבים סיימתם תואר ראשון. סיימתם את כל המטלות, המבחנים, ההגשות והתעודה המיוחלת סוף סוף הגיעה. מה עכשיו? בזמן שחבריכם לספסל הלימודים כבר מחפשים עבודה בתחום שלמדתם, אתם עדיין מתלבטים מה תעשו כשתהיו גדולים. משהו "לא יושב לכם" ואתם מרגישים שאתם ממש לא רוצים לעסוק במה שלמדתם. קודם כל תדעו שאתם לא לבד. רבים מבוגרי תואר ראשון לא מעוניינים לעסוק במה שלמדו וחושבים על כיוון שונה לחלוטין. דבר שני, אל תצטערו על מה שהיה. אנחנו בטוחים שתקופת הלימודים הייתה מעניינת עבורכם, שהצלחתם להרחיב את הדעת והאופקים ובנוסף לכך יש לכם תואר אקדמי, שזה יתרון משמעותי. אז מה עושים עכשיו? הולכים לייעוץ לימודים לאקדמאים. כדי שהמסלול הבא שתבחרו יתאים לכם ויגרום לכם לעסוק במשהו שאתם אוהבים. אופציה נוספת של ייעוץ לימודים לאקדמאים.

ייעוץ לימודים לבעלי תואר ראשון - למה צריך את זה?
רבים חושבים שאנשים בעלי תואר אקדמי כבר עברו דבר או שניים בחייהם ואי אפשר לחדש להם בכל מה שקשור ללימודים. המציאות בשטח מראה אחרת ומצביעה על כך שגם מי שכבר למד תואר אקדמי זקוק להכוונה לקראת לימודי תואר שני או לקראת שינוי קריירה. יועץ לימודים הוא אדם חיצוני ואובייקטיבי שיעזור לכם לבחור מסלול שמתאים לכם מבלי להיות מושפע משיקולים פנימיים כאלה ואחרים. פגישת ייעוץ לימודים היא משמעותית גם עבור אקדמאים וביכולתה להשפיע לטובה על עתידכם. אל תוותרו עליה.

ייעוץ לימודים לקראת תואר שני - כך תבחרו מסלול שנכון עבורכם
החלטתם ללמוד תואר שני ואין לכם מושג מה ללמוד? ייעוץ לימודים יעזור לכם לסדר את הראש. מצד אחד אתם יכולים ללמוד מסלול המשך ללימודי התואר הראשון שלמדתם. מצד שני אתם יכולים ללמוד תואר שני בתחום אחר לחלוטין. כך או אחרת תואר שני יכול להקפיץ לכם את הקריירה וכמובן לעניין ולסקרן אתכם. פגישת ייעוץ לימודים תעזור לכם להציג את כל השיקולים לכאן או לכאן ותעזור לכם לבחור  את המסלול המדויק עבורכם. יועצי לימודים יודעים כיצד לנווט את המתלבטים אל המסלול הנכון עבורם ומסייעים להם לבחור מסלול לימודים שמתאים להם. גם אם אתם כבר אקדמאים אף פעם לא מאוחר להיעזר ביועץ לימודים.

ייעוץ לימודים לקראת שינוי קריירה - אף פעם לא מאוחר לעסוק במה שאתם אוהבים!
בשנים האחרונות אנשים רבים מחליטים על שינוי קריירה עוד הרבה לפני גיל 50 או 60 (מה שהיה מקובל בעבר). היום אנשים רואים חשיבות רבה לאושר ומימוש עצמי וכשמשהו לא עובד נכון, שינוי קריירה הוא פיתרון מצוין. שינוי קריירה בדרך כלל מלווה בלימודי תחום חדש שיפתח לכם את הדלת לקריירה חדשה שאולי תהיה מעניינת ומספקת יותר עבורכם. שינוי מסלול מלווה בחששות ומחשבות בסגנון :"מה יקרה אם גם הפעם לא נאהב את התחום". קודם כל חשוב להירגע ודבר שני חשוב לבחור משהו שמתאים לכם. ייעוץ לימודים הוא בדיוק זה שיעזור לכם להתמקד בבחירה חכמה לקריירה הבאה שלכם. בהצלחה ! ותזכרו שאף פעם לא מאוחר לעסוק במה שאתם אוהבים.