קורסים מקצועיים עם הסמכות של סיסקו

אם התחלתם לברר על קורסים בתחום הטכנולוגיה אין סיכוי שלא נתקלתם במילה "סיסקו" CISCO. אז מה זה בעצם קורסים עם הסמכה מבית סיסקו?

סיסקו נחשבת לאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם כאשר ההתמחות הגדולה שלה היא ברשתות תקשורת וטכנולוגיות המידע. שני התחומים האלו נחשבים למבוקשים במיוחד ובוגרי קורסים עם הסמכות של סיסקו מציגים יתרון גדול על פני האחרים. לא כל מוסדות הלימוד עובדים מול חברת סיסקו וחשוב לברר זאת היטב לפני תחילת הלימודים.

איפה לומדים קורס CCNA של סיסקו?
סיסקו, כמו שציינו, הוא שם נרדף לאיכות וקידמה בינלאומיות וכדי לקבל הסמכה רשמית שלהם אין צורך לטוס לשום מקום. מכללות רבות בארץ מציעות קורסים עם הסמכה של CISCO בתחומים מגוונים ומבוקשים במיוחד. בין המכללות תוכלו למצוא למשל את מכללת ג'ון ברייס, מרכז הסייבר הישראלי, מכללת שיא סיקיוריטי ומקומות נוספים. CCNA היא ההסמכה הבסיסית מבית סיסקו והיא תעניק לכם תעודה בינלאומית שתאפשר לכם לעסוק בתחום של רשתות תקשורת במדינות ברחבי העולם.

קורס טכנולוגי עם הסמכה של סיסקו? האם זה באמת שווה את המאמץ?
שוק הלימודים מציע שלל קורסים טכנולוגיים בתחום רשתות התקשורת וטכנולוגיות מידע כאשר חלקם עם הסמכה מבית סיסקו וחלקם לא. הקורסים של סיסקו נחשבים למאתגרים יותר וכדי לקבל את התעודה הבינלאומית יש צורך לעמוד בדרישות קפדניות במיוחד. האם זה שווה את המאמץ? האם עדיף "להסתפק" בקורסים מעט פשוטים יותר וכך לסיים את הלימודים מהר יותר ובקלות רבה יותר? אנחנו מאמינים שהמאמץ שלכם בהחלט ישתלם. תעודה מבית סיסקו היא תעודה יוקרתית ומוערכת שתאפשר לכם להתקבל למגוון רחב של מקומות עבודה גם בארץ וגם מחוצה לה. אז נכון שהלימודים יהיו מורכבים יותר ובחינות הסיום מאתגרות יותר, אבל התוצאה הסופית בהחלט תשתלם לכם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורסים מקצועיים עם הסמכת סיסקו?
בוגרי קורסים עם הסמכה מבית סיסקו נחשבים למבוקשים במיוחד בשוק העבודה. חברת סיסקו, כאמור, מסמלת איכות בינלאומית ובוגרי הקורסים שלה נהנים משלל אפשרויות תעסוקה. תוכלו להשתלב לעבודה בחברות שונות בתפקידי אבטחת מידע או טכנאי ומנהלי רשתות תקשורת, תוכלו להצטרף לחברות כבודרי לימודי הייטק בתפקידים טכנולוגיים שונים, לסטראטאפים מתחילים או לכל חברה שיש בה צורך באנשי מקצוע מתחום רשתות התקשורת. למקרה שתהיתם, הביקוש לאנשי מקצוע כאלה הוא גדול במיוחד.